Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektes is Iphonetok van?

Nektes is Iphonetok van?

Figyelt kérdés
A digtálásnál az új 17es oprendszer olyan, mint a filmekben a jővő kép mikor minden ilyen kék mikor ujjal rá mutattnak vagy ez csak nekem ilyen furcsa meg a hangok is, mint a jővő.
2023. szept. 19. 15:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy a butább emberek tényleg nagyobb eséllyel vesznek Apple telefont, ebben van igazság. És ezt nem csak úgy kitalálom. Mondok egy példát. Anno mikor gimnáziumba jártam, ketté volt osztva az osztályom mert bizonyos órákra nem fértünk volna be. Szóval volt a héten 4-5 alkalom amikor külön voltunk. Képesség szerint voltunk szétosztva. A jobb tanulók az egyikbe, a rosszabbak a másikba. Azért így lett hogy a jobbakat ne húzzák le a rosszabbak (akik magatartásban is rosszabbak voltak). A lényeg az hogy a "jó" csoportban mindössze 2 embernek volt iphone telefonja, míg a "rossz" csoportban az emberek több mint felének. Anyagi különbségek nem hiszem hogy voltak a két csoport között. A "jó" csoportban is voltak drága telefonok bőven, de ott inkább a Samsung volt a népszerűbb. Ezzel nem azt akarom mondani hogy akinek iphone van az buta. Ez kő kemény hazugság és undorító dolog lenne. Az viszont az én példámból is látszik hogy bizony a butább embereknek nagyobb eséllyel van almás készülékük. Én úgy vélem hogy ez általánosságban is így van és ebből is fakad egy bizonyos "társadalmi alma undor", ha lehet így mondani. De külön kiemelném hogy ezzel nem szeretnék senkit megbántani, csak azt írtam le amit megfigyeltem. Nekem is volt már régen sima iphone-om. (ami egyàltalán nem érte meg mert konkrétan nem oled volt a kijelzője, csak akkor még nem tudtam mi az hogy oled. Annyit láttam hogy az osztálytársam S20-ának szebb a képe) Tudatlanságból vettem mások befolyása miatt, de nincs ebben semmi mert aki nem ért a kütyükhöz az honnan tudhatná. Most éppen Samsungom van de nem zárom ki hogy egyszer megint Apple (15 pro max) lesz. Az jó kis telefon lett így a normális zoomkamerával meg az USB C-vel. Ezen felül a fogása is jobb lett elvileg. De aztán lehet maradok a Samsungnál mert már megszoktam. A sima iphone-t továbbra is egy nagy lehúzásnak gondoom. Szóval nem vagyok elfogult egy márka iránt sem mielőtt bárki kérdezné. Szoktam kritizálni mások döntéseit, bevallom, de ezzel együtt a saját hülyeségeimet is ugyan úgy mert hát vannak jócskán. A lényeg hogy lehet kritizálni a másikat, csak az ne menjen át fikázásba.
2023. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

Sajnos az a gond, hogy a Gyk elektronikai szekciójára rátelepedett egy Romániából támadó troll, akinek láthatóan mentális gondjai vannak.

Elveszítette a kapcsolatot a valósággal.

Csak ez olyan dolog, például a Wikipédiát is támadják néha autista stb. típusú emberek, akik "rendezkednek". Ilyenkor igyekeznek IP-cím alapján tiltani, ami persze felemás dolog, nem részletezem, mások is kárvallottjai lehetnek.

Szomorú ez sajnos...

2023. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok hahó de a Wikit utálom tele van hülyeségekkel nekem a regényhez kellet ezaz de megpróbáltam azt is elovastam életem badarsága volt
2023. szept. 20. 20:22
 24/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Konkrétan beismered, hogy autista vagy?
2023. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Be, why?
2023. szept. 20. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!