Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri hat evvel ezelott...

Megeri hat evvel ezelott keszult akkumulatort venni?

Figyelt kérdés
Cserelnem az akkumulatort a telefonomba de amiket talalok azok mind 2017-ben keszultek. Ezek meg jok lehetnek vagy mar ilyen oreget nem erdemes venni?
2023. okt. 16. 20:34
 1/8 anonim válasza:
88%
Nem.
2023. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
kb. kuka mind. 6 év alatt vége egy akksinak.
2023. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lutri. Lehet hogy jó lesz, lehet hogy nem.

Kibírhat ennyit egy akksi ha megfelelően tárolták. De

Sajnos lehet hogy 2-3 hét/hónap után derül csak ki hogy rossz az akksi.

2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kockázatos. Sajnos pont ezek az akkumulátorok szoktak pár hét vagy 1-2 hónap használat után púposodni, ami akár a telefont is tönkreteheti.

Milyen telefonról van szó pontosan?

2023. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a Nokia 8 eseteben is ez a problema es a Huawei MediaPad M3 lite eseteben is. Amit talalok akksi az a telefonnal 2017-s a tabletnel pedig meg oregebb 2014.-s. Szerintetek az utngyartott jobb lenne?
2023. okt. 17. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod hogy ha rendelnél valahonnan aksit akkor az 2017-es gyártású lenne?(azért mert az van a képen?)

Mindenhol 6 éves aksik porosodnának raktáron ahoz a telóhoz?

Én most cseréltem 2018-as Xiaomi telóban új aksit,2022 05 26-os gyártásút aksit kaptam hozzá raktárról.

2023. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem a bolttol. En arra gondolok hogy adott evben legyartottak egy sorozatot es megszunt a gyartas mert masik evnen mar masio telefon masik fajta aksival. Amugy mindenhol ( webshopolban, ebay, alliexress) 2017.-s kepek vannak fent , csak a honapok es napol kulonboznek, sok jelyen a datum ki van satirozva a kepen.
2023. okt. 18. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan helyről rendeld meg ahova könnyen vissza tudod küldeni. Vagyis ne kínából :D

Aztán ha régi az akksi, akkor elállsz a vásárlástól és nézel utángyártottat.

2023. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!