Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 pro vagy iPhone 15 pro?

IPhone 14 pro vagy iPhone 15 pro?

Figyelt kérdés

Lassan telefon vásárlás előtt állok és ezen a két telefonon gondolkozok. Jelenleg egy iPhone 11- es telefont használok már lassan 3 éve és bármennyire is szerettem itt az ideje cserélni.

Ki melyiket ajánlja személyes tapasztalata alapján, előnyök - hátrányok is jöhetnek. Nyilván a neten ami van azt én is elolvastam róluk, de érdekelne más véleménye is. Illetve egyéb ajánlásokat is elfogadok. Annyi kikötéssel hogy kizárólag iPhone és elsősorban az a célom, hogy minél újabbat vegyek, szeretném majd legalább ennyi ideig használni mint ezt. Szóval előny ha 14 vagy 15, a 13 számomra már határeset. Illetve Mini kilőve.



2023. okt. 17. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Az iPhone 14 Pro és 14 Pro Max-ot már az Apple nem forgalmazza! A hivatalos kereskedőknél a készlet erejéig még kaphatóak! Az iPhone 15 Pro és 15 Pro Max-ok most szeptember 22.-én jelentek meg. De készlet hiány miatt szinte sehol nem kapni! Ha tudsz szerezni / kapni akkor a 14 Pro is meg teszi. Nekem iPhone 14 Pro Max van jelenleg. És szeptember 22. óta elő rendelésem van egy iPhone 15 Pro Max-ra. De azóta is csak elő rendelés. Szóval ha be birsz szerezni bármelyikből is akkor gyorsan csapj le rá! Ez inkább csak tanács!
2023. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
1-es: Neked is aztán nagy szükséged volt a 14 pro max után egy 15 pro max-ra, mikor kb. tökéletesen ugyan azt tudják. Fogyasztói társadalom
2023. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
2-es válasz író! 1-es voltam! És nem ugyan az mert a 14 Pro Max-on lightning csatlakozó van még, az iPhone 15 Pro Max-on meg már USB C csatlakozó van. Azon kívül a 14 Pro Max-on némító gomb van, a 15 Pro Max-on pedig akció gomb van. És ez csak két apróbb eltérés! Tehát nem ugyan az a két készülék. És igen, pont a különbség miatt rendeltem elő a 15 Pro Max-ot.
2023. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%
Hát ez aztán k.rva fontos változtatás, hogy ezért eldobd a régit.
2023. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Crapple fanbojoktól mit vársz? :)
2023. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A titán ház miatt én a 15-öt venném, számomra a 4s óta a legszebb iPhone.

Nekem is egy 11 van, és nekem is érik a csere, és én is a 15 pro-n gondolkodom, de sajnálom lecserélni, főleg mert egy nagyon szép életszakaszom fűződik hozzá, főleg ahhoz az időszakhoz, amikor vettem.

2023. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

"És nem ugyan az mert a 14 Pro Max-on lightning csatlakozó van még, az iPhone 15 Pro Max-on meg már USB C csatlakozó van. Azon kívül a 14 Pro Max-on némító gomb van, a 15 Pro Max-on pedig akció gomb van. És ez csak két apróbb eltérés! Tehát nem ugyan az a két készülék. És igen, pont a különbség miatt rendeltem elő a 15 Pro Max-ot"


🤡🤡🤡🤡🤡

2023. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre jó még a 14 Pro is.
2023. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:
70%

“ az a célom, hogy minél újabbat vegyek, szeretném majd legalább ennyi ideig használni mint ezt”


Ha teheted, akkor 15-ös szériát vedd. Az iphone 14 család megint csak 1 éves kiadás, de ha ez fér bele a keretbe, akkor jobb választás, mint a 13.

11-ről 13-ra nem igazán éri meg eleve váltani, csak 2 generációval újabb és 2 éve jelent meg.

2023. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az iphone 14 család megint csak 1 éves kiadás, de ha ez fér bele a keretbe, akkor jobb választás, mint a 13."


Márpedig ha a sima modellekben gondolkozik, a 14 nettó pénzkidobás, mert ugyanazt tudja mint a 13, amennyi különbség van a kettő közt, azt észre sem veszed használat közben. Eddig senki se búzdított a 14-es vásárlására. Ha tényleg ebben gondolkodik, a 13-at érdemes venni. Most az az egy év semmit sem számít, 3 évig még megkapja az is az iOS főverziókat, tovább meg úgyse használná. Ez volt az Apple első olyan esete, hogy új főszámmal kiadta gyakorlatilag az előző éves telefonjának a kicsit upgradelt változatát még egyszer.

2023. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!