Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 pro vagy iPhone 15 pro?

IPhone 14 pro vagy iPhone 15 pro?

Figyelt kérdés

Lassan telefon vásárlás előtt állok és ezen a két telefonon gondolkozok. Jelenleg egy iPhone 11- es telefont használok már lassan 3 éve és bármennyire is szerettem itt az ideje cserélni.

Ki melyiket ajánlja személyes tapasztalata alapján, előnyök - hátrányok is jöhetnek. Nyilván a neten ami van azt én is elolvastam róluk, de érdekelne más véleménye is. Illetve egyéb ajánlásokat is elfogadok. Annyi kikötéssel hogy kizárólag iPhone és elsősorban az a célom, hogy minél újabbat vegyek, szeretném majd legalább ennyi ideig használni mint ezt. Szóval előny ha 14 vagy 15, a 13 számomra már határeset. Illetve Mini kilőve.



2023. okt. 17. 15:09
1 2
 11/13 Morzsi007 ***** válasza:

14 Pro/ Pro Max-ra gondoltam.

A kérdésben is Pro verzió van.

2023. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Én 11 pro maxot cseréltem most le 15 pro maxra. Ha már csere akkor csakis az aktuális legjobbat.

Miért cserélném le a régit egy màsik régebbire. :)

Nekem sokkal jobban is tetszik a titàn, mint a 14-es modellek.


Ha meg nagyon kell figyelni minden forintra, akkor a 14-et is felesleges megvenni, hiszen alig olcsóbb a 15-nél.

2023. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem használod rendkívüli dolgokra, akkor a 14 bőven elég, de szerintem még a 13 is
2023. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!