Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáférnek-e vagy sem?...

Hozzáférnek-e vagy sem? Mindenki dontse el maga.

Figyelt kérdés
Lerobbantunk az ut szelen, hivtam a biztositot,hogy kuldjek ki a szerelot aki felszed es elvontat a szervizbe. A helyzetemet ugy lottek be,hogy a gps-t aktivalni kellett a telefonon. pikk-pakk megtalaltak. Nagyon komoly ez a kovetosdi. Amikor bejott a gps mindenki aggodott,hogy a kormany kovet minket. Aztan a kenyelmessege miatt ez ellaposodott,de attol meg jelen van. Csak mar megszoktuk. Aztan,hogy a tudomasunkon kivul mihez fernek meg hozza, mindenki dontse el maga amikor a 20 oldalas szerzodesi felteteleket olvassa a telefon beallitasok menujebe.
2023. okt. 18. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódom amiatt, hogy követ a kormány. Nincs rá oka. Nem fognak se pénzt, se energiát fordítani egy normális értelemben vett átlag állampolgár követésére. A bűnözőket meg felőlem követhetik nyugodtan. De az sem olyan egyszerű mindig.
2023. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Torvenytisztelo polgar c filmet nezd meg. amerikai krimi, 104 perc, 2009
2023. okt. 18. 09:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Láttam.
2023. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, csak leírtad, mi történt veled.
2023. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem kötelező okoseszközöket használni.

Egyébként meg kövessenek mit bánom én. Tisztességes hétköznapi ember vagyok, biztos marha kíváncsi rá a kormány 😅

2023. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az informacionak erteke van. akar a szokasainkrol,utvonalakrol..
2023. okt. 18. 09:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6: Értéke van igen, ezért is bombáznak, próbálnak reklámokkal bombázni az online térben.

A kormány számára ezeknek nincs értéke, jelentősége.

És tényleg nincs erre forrás, hogy az átlagembert figyelgessék. Meg tök értelmetlen is lenne. Ha valakit megfigyelnek, akkor az információkat elemezni is kell, stb.

2023. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben te akdtiváltad a gpst és engedélyezted hogy hozzáférjenek. Ha nem teszed, nem fértek volna a helyzetedhez. Azért ne a kormány legyen a felelős, mert te nem érted valaminek a működését.

Amúgy ha a hatóságok hozzáférnének mindenki helyzetéhez akkor miért keresnék hetekig, hónapokig, évekig a bűnözőket? Ott van pl a VV Fanni ügy. kereken 6 éve nem tudják ki mikor merre járt, pedig a csávó a telefonján intézett mindent.

Hogy az újságírókat kövessék ahhoz is kellett a pegazus kémprogram. Nem tudák csak úgy követni őket.

Meg egyébként is szerencsétlen senki Jóskákat mint te is vagy miért követnének? Nincs arra elég ember, hogy azokat a senkiket megfigyeljék akik nagy valószínűséggel egész életükben semmit érdemlegest nem csinálnak.

2023. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]

tessék. figyelnek. itt vannak.

2023. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

"Az informacionak erteke van"

Attól függ, kinek és milyen szempontból. Hogy te épp mikor és hol vagy, az aligha ér bármit is.

2023. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!