Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone képernyőidő?

Iphone képernyőidő?

Figyelt kérdés
Iphone 13 telefonomon hiaba van bekapcsolva nem szamolja a napi kepernyoidomet. Mi lehet a hiba vagy milyen jo alkalmazas van, amely pontosan mutatja
2023. okt. 30. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg újraindítani a telefont és utána megnézni, hogy be van-e kapcsolva. Ha igen, számolnia kellene.


Amúgy miért ilyen fontos a képernyőidő? Sokkal fontosabb, hogy mennyit bír az akku, nem? Én most akarok iPhone 13-at venni. 2 napot kibír az akku?

2023. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

A képernyőidő inkább viszonyítási alap magadnak, hogy sokat telefonozol-e.

Egyébként hogy két napot kibír-e, az azon múlik, hogy mennyit használod. Nekem állandó jelleggel be van kapcsolva a Bluetooth, wi-fi (házon kívül mobilnet), így nagyjából 7-8 óra képernyőidőre elég egy teljes töltöttség, egy éjszaka (6-10 óra) alatt pedig 5-10%-ot merül.

2023. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az éjszakai merülés kicsit sok. Nekem a mostani Huawei a maga 3400mAh akkujával kibír 2 napot úgy, hogy egyik nap reggel leveszem 100%-on, másnap este felteszem 25%-on. Éjszaka meg max 2-3%-ot merül.
2023. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Oké, de mennyit használod?

Nagyon nem mindegy, hogy mik vannak bekapcsolva közben. Ha kikapcsolnám a Bluetooth-t, valószínűleg nekem sem lenne több néhány százaléknál az éjszakai merülés.

Az viszont általános tény, hogy aki érzékeny az üzemidőre, az iPhone oldalon mindenképpen a Max / Plus vonalat célozza meg!

2023. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomogatod sokat, 2 napot kibír az akku, 1-es válaszoló.
dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone 14 lett végül. 2 napot röhögve, 3 napot spórolósan kibír.
dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!