Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telefonpont.hu miért ilyen...

A Telefonpont.hu miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Telefon és Tabletet nézek magamnak és az árúkeresőn azon a weboldalon a lególcsóbbak a cuccok. Ez nekik miért éri meg ennyiért eladni. Pl: Galaxy S23 ultra 5g 512g tárhely (12 ram) fekete színü, 421.300Ft-ért + a Bruttó 3 éves garancia van rajta, ez az ajánlat szinte túl jó, annyira jó hogy lehetetlen.

2023. nov. 1. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a Google értékeléseket.
2023. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Áfacsalt szüreimportos telefonok.

Elég nagy a kockázat. Nem éri meg belemenni egy ilyen kétes vásárlásba.

Az már egy nagy piros pont neked, hogy felismerted, hogy lehetetlen. Ha szerinted is lehetetlen ilyen áron adni, akkor egyértelmű hogy ne vegyél onnan semmit!

2023. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy a Yettelnél pedig 400ezer Ft.

Azért az elég jó.

2023. nov. 7. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 400 ezer ft a legdrágább Prime Max+ tarifacsomag mellé 2 év hűséggel.
2023. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura hogy uhyanaz az iPhone 13 128 gb verzió van 250 ezerért meg 230 ezerért is az oldalon, és sehol sem írja mi a különbség. Az oldal viszont magyar cég az adatok alapján, én azt hittem szlovák, azok ilyen olcsók az áfa miatt.
nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!