Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szankció előtti huawei-eken...

Szankció előtti huawei-eken tényleg megy még a gms(google) ha újonnan veszek egyet? Konkrétan egy p30 vagy p30 pro a kiszemelt.

Figyelt kérdés

Át kéne adnom családon belül a 3 éves p30 lite-omat egy családtagnak amit imádok és új telót kéne vennem. És nem akaródzik más márkára váltani, nagyon szeretnék a huaweinél maradni, nekem tökéletes minden szempontból. Viszont van ez a fránya szankció... ezért arra gondoltam vennék egy jobb, de még 2019-es készüléket újonnan, csak nem tudom hihetek-e a híreknek hogy azokon valóban vannak-e még legális google appok, nem csak a hms.


Nagyon köszi ha valaki tud segíteni! 😊



nov. 4. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy a P30, P30 Pro-ban vannak Google applikációk, Play Store is. Mindegy, hogy újonnan vagy használtan veszed. A frissítések nem törlik a Google appokat, nem érvényes rá a szankció, csak a szankció utáni kiadott mobilokra érvényes.
nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Páromnak P20 pro van, az ugye régi, szóval van rajta minden. Viszont az elmúlt hetekben azzal szórakozik, hogy mikor googlés appot nyitna meg, a telefon áriázni kezd, hogy potenciálisan veszélyes app, jön a világvége, törölje le iziben.

Egyelőre még rá lehet szólni, hogy hagyja békén, de a lényeg, hogy a huawei mindent megtesz, hogy ne tudd használni a google szolgáltatásokat régi készüléken se.

nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem éri meg 4 éves telefont venni, elavult a szoftver, nem kap frissítéseket stb.
nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Én abból imdultam ki hogy hardveresen jó, a processzor, a kamera, stb.

Nem igazán tudom hogy mivel jár ha a szoftvert nem frissítik rajta. Ezért az árért a másik opcióm a samsung a34 lett volna, de régi rossz tapasztalat miatt nem sueretem valahogy a Samsungokat, nekem állandóan volt vele valami baj.

nov. 4. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
ne vegyél samsungot. az csak akkor jó, ha az "s" szériát veszed, akár egy régebbit. az "a" szériát felejtsd el
nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Három hónapja nyúzok egy A34 5G-t céges telefonként, semmi baj vele, még 1 kifagyás sem volt.
nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!