Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? iphone...

Melyik éri meg jobban? iphone 14 plusz(256gb) vagy iphone 15(128gb)

Figyelt kérdés
ugyanaz az ár, sokat gondolkoztam rajta melyiket válasszam, mivel a 15 nek sokkal jobban tetszik az előlapi kamerája, de a 14 meg 2× annyi gb, nincs nagyon tapasztalatom, így nehéz döntést hozni, a családban senkinek nincsen meg ez a 2 modell, van 14 pros, de az szerintem más így a ti segítségeteket kérem, valakinek ötlet?

#telefon #Apple #iPhone #iphone14plus
nov. 4. 23:25
 1/8 A kérdező kommentje:
+a 15 vízálló sokkal több a megapixel, 63 mAh-val nagyobb az akkumulátor kapacitás
nov. 4. 23:31
 2/8 A kérdező kommentje:
* sima 14, nem 14 plus
nov. 4. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 128 GB-t nem fogsz kihasználni. Akkor már jobb a 15.

Kamera: Legyen sok megapixel, remélhetőleg színhű képeket csináljon.

Vízállóság: legalább nem megy tönkre esőben?

Nagyobb akksi: az mindig jól jön.

nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 és 15 között alap, h a 15 a jobb választás. 128 Gb bőven elég mindenre is.
nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es, köszönöm a válaszokat❤️
nov. 5. 01:08
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Egyik sem, mindkettőben régi hardver van.
nov. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a keret, és ez a két típus fér bele, akkor mindenképp a 15. A sima 14 egy nettó pénzlehúzás az Appletől. Kiadták a 13-at még egyszer plusz 2 gb rammal, meg vagy két új funkcióval és ennyi.
nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A kényszerképzeteiddel nem tudok mit csinálni, erre a pszichológus való. Nekem ez kb. az 5. válaszom elektronikai kérdésnél ezen az oldalon. Az, hogy te egy 0-24-ben gyk-t bújó csődtömeg vagy, és mindenkire azt hiszed, hogy ugyanaz a válaszoló, nem az én bajom, csak a saját kényszerképzeteid ne vetítsd ki, és ne offolj velük kérdéseket. Részemről ennyi volt a veled való "vita". További jó procira élvezést neked.
nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!