Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple IPhone 12 64gb Belejtet...

Apple IPhone 12 64gb Belejtettem a szennyvízbe. És nem jön be a képernyő, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha túlmelegszik az akkumulátor nem lesz büdös szaga?

nov. 6. 19:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kár volt a WC-re bevinnem.
nov. 6. 19:32
 2/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Kár volt, de ezek hasznos hozzászólások. Évek során sok ilyet olvashattunk már itt.

Ennek következtében én kifejezetten óvatos vagyok már a WC-csésze körzetében telefonnal navigálva.

Nehogy úgy járjak, mint te.

Te meg így jártál. Nézegesd még, minél tovább nézegeted, annál több kárt tesz benne az elektrolízis.

nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Morzsi007 ***** válasza:
Meddig volt a kakilében? Mert, ha egyből kiveszed, annak nem kellene, hogy baja legyen.
nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, miért kell a budira a telefon arra a 2 percre, amíg az ember kiszarja magát...


Egyébként az iPhone12 is IP68-as besorolású, tehát vízálló, szóval ott valami nem kerek.

nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4


Az igaz, hogy IP68, de gondolom, nem tompította az esést a végtermék, így bejutott annak a híg része a réseken.


Egyébként meg telefon nélkül két perc, telefonnal 4 óra, töltővel végtelen idő….

nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell már a budira is telóval menni?

ez azért durva.

nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Én nekem is van mobil telefonom. De mindig a szoba asztalon van a mobil telefon. Soha sem mászkálok a lakásban mobillal a kezemben. Főleg nem a WC-be, Fűrdőbe, és a konyába. És igen, a telefonomhoz vettem egy ugyan olyan márkájú karórát. És igy ha hívnak a telefonon, akkor az órán keresztül is feltudom venni. És íme a megoldás.
nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Oda ejtetted a telefont, ahová amúgy is való!

A sok marketing miatt veszik meg az Apple márkát, miközben szart sem ér!

Kemény tények, de ez az igazság!

nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as! Ok. Tényleg kemény a marketing. És tele van az Apple marketingal. Pont emiatt veszik. De azért nem sz*r. Sőt egészen jó, és használható a minden napokban. Én is iPhonet használok most már 2 éve. És nekem semmi bajom vele. Napi szinten használom az iPhonet. Az is igaz hogy az Apple termékek túl árazottak! Fele annyiból is kihozató lenne. De az Apple már csak ilyen. És mégis veszik az Apple termékeit mint a cukrot.
nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Morzsi007 ***** válasza:

10-es ne foglalkozz vele.

10 év hallgatom a süket dumájukat vagy több, én 2008-ban vettem első iphone-omat, és még mindig abban a korban él a sok tudatlan, akinek ismeretlen ez a telefon. Az iphone-t sokan fikázzak, de még többen használják és szeretik, ez nem a marketing miatt van. Valamit le tettek az asztalra anno. Hogy túl árazott? Szinte mindegyik az, ha onnan nézzük. Semmi sem ér annyit, amennyibe kerül, vagy mások szerint minden annyit ér, amennyit kifizetnek értük.

nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!