Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy facebookon,...

Miért van az, hogy facebookon, ha a keresésekben ott van az ismerős és van olyan ismerős ahol írja a neve alatt, hogy "ismerős" és van akinél meg nem, de az ismerősöm. Létezik az hogy korlátoznak?

Figyelt kérdés
Ez a 2 ismerősöm osztálytársam és nem igazán csípnek engem valamiért. Nagyon ritkán látom, hogy kiírná a facebook, hogy "elérhető" vagy, hogy "2 órája volt elérhető". (nem nagyon izgat csak kérdezem)

nov. 18. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy több profilja van, nekem is van ilyen ismerősöm, mindkettő alatt a rendes nevét használja, fotón is ő van,de csak az egyiknél vagyunk "kapcsolatban".
nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Rendesen ismerősöm

Csak nem értem miért nem látom ha elérhető de tudom hogy elérhető

nov. 18. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:

A facebook, illetve a messenger állapotjelzésére ne alapozzál, mert full megbízhatatlan, volt kollégána olyan szituja, amikor munkahelyen mutatta nekünk,hogy online,közben meg mobilnetje se volt.

Ezen felül meg ki is lehet kapcsolni a láthatóságot. Tudok olyanról is,aki ezzel szórakozott,hogy a pasija ne lássa este,mert mással chatelt.

nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Lehet, hogy letiltott, de csak a messengeren, és azért nem látod, hogy elérhető, mivel a facebook profilját láthatod, de az elérhetőségét, meg, hogy mikor volt fenn azt már nem.
nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Van benne valami

nov. 18. 10:23
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 magát messengeren látom, üzenetet is tudnék neki küldeni de nem írja hogy elérhető lenne meg ilyenek.
nov. 18. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Pont erről írunk, hogy van aki kikapcsolja az elérhetőségének kijelzését, akkor te nem látod mikor van vagy volt elerhető! A helyén nincs semmi kiírva ilyenkor. De van mikor csak lassú a rendszer, és késve jelenik meg.
nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget
nov. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!