Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 15 pro végre mikor...

Az iPhone 15 pro végre mikor lesz normálisan készleten?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja megjelent, mégis elfogy állandóan a készlet, ha kapnak is valahol valamelyik szolgáltatónál. Natur titán meg egyáltalán sehol. Most valaha elérhetővé válik? Vagy a f.sz van már

nov. 18. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezután. Minek idegeskedsz. Minden szeptemberben mikor megjelenik az új Iphone, hiány van belőle. Főleg a Pro-ból.
nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Telekomnál egész sokszor van készleten.

Múlt héten rendeltem, de csak csütörtökön jött meg, mert elkeverték a megrendelést és utána kellett telefonálnom 3x is.

De a lényeg, hogy egy olyan emberrel beszéltem aki a megrendelésekkel foglalkozik és mondta, hogy heti 2-3x biztosan jön nagyobb iPhone készlet hozzájuk, csak hát hamar elkapkodják.

És hát az egész világon ez van, mindenhol sorban állnak ezekért a készülékekért. Nem győznek eleget gyártani.

nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Natur titán sosincs készleten, csak a kék titánból volt kevés darab, és csak a telekomnál.


"heti 2-3x biztosan jön nagyobb iPhone készlet hozzájuk, csak hát hamar elkapkodják."


Szóval a mélyszegénységben egy 500 ezer ft-os telefont Magyaroszágon pillanatok alatt elkapkodnak. Ilyenkor jogos a kérdés, hogy akkor a f.szért vergődnek az e.berek habzó pofával h sz.r a kormány, ha van pénzük ilyen telefonra.

nov. 18. 15:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, az Apple oldalán november 21-ére írják a szállítást, ha most megrendelem a Natúr Titán Prot.

Hogy a szolgáltatónál nincsen, az már a saját dolga, de a készülék kapható gond nélkül.

nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De az apple csak egy évet ad gariba, ha normàlis magyar helyről rendeled, akkor meg 3, de sehol se kapható. Se istyle se mediamarkt stb
nov. 18. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a Magyar Telekomnál vettem iPhone 15 Pro Max-ot. 2023 november 2.-án sikerült az általam kiszemelt titán kékben megrendelni. Másnap azaz 2023 november 3.-án ki is szállították! De azóta is csak titán kék színben van a Telekomnál. De erre a Titán kék színre is vagy másfél hónapot kelletett várnom! És igen a Telekomnál azt mondták hogy egyszere maximum néhány tíz db-ot kapnak belőle. Naturban meg állítólag soha nem is kaptak a Telekomnál.
nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Én feketét szerettem volna rendelni, ahogy láttam a készletértesítőt már rendeltem is, de mire végigértem a folyamaton, azt írták, h már nincs készleten.

Kék titán egész sokáig volt a telekomnál, de én mindenképp feketét szeretnék. Szóval várok. :D

Érdekes amúgy, hogy a 15-ből pl van készlet. Én utoljára 5 éve vettem telefont, akkor sem teljesen friss modellt, szóval meglepett ami van 15 pro téren

nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátha valaki számára releváns: jelen pillanatban van készleten az iCentre-ben natúr titán színű 15 Pro 128GB és 15 Pro Max 512GB.
nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszírónak! 6-os válaszíró voltam! Én rendeltem a Telekomtól a kék titán 14 Pro Max-ot. Az én esetemben is többször volt az hogy fel iratkoztam készlet értesítőre, és jött is a készlet értesítő e-mail. Majd mire oda értem hogy adnám le a rendelést addigra elfogyott! Ezt velem is legalább ötször el játszotta velem a Telekom. És kb. a 6. készélet értesítőnél tudtam le adni a kék színű titán, 15 Pro Max-ra a rendelést. Ez november 2.-án volt, vagyis november 2.-án sikerült le adnom a rendelést, és másnap november 3.-án ki is szállították! De ahogy (2023. november 19.) ma is látom a Telekom webshopját a 15 Pró Max-ból ma is csak a titán kék van készleten. A többi színből ma sincs.
nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
***** "Én rendeltem a Telekomtól a kék titán 15 Pro Max-ot." Javítva. Bocsi.
nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!