Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lezárom a "mobil adat"...

Ha lezárom a "mobil adat" lehetőséget és csak wifin vagyok hogyan hívhatnak?

Figyelt kérdés
Azt hittem ilyenkor másoknak azt mondja a hívott szám átmenetileg nem elérhető.
nov. 18. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Repülő módba kell tenni, ha nem akarod, hogy elérjenek.

A mobiladat a mobilinternetet jelenti, a hívás nem internetkapcsolaton keresztül történik.

nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell internet a telefonalashoz 🤔 ha meg appra gondolsz ott tokmind1 milyen neten vagy
nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Rosszul tudjatok: vannak olyan telok, amiken WIFI hivas is van. Engem is tudnak hivni wifin at a DIGIs szamomon, ha repulon van, de rajta vagyok az otthoni digis wifin. Annak erdekeben, hogy ezt is letiltsd, ki kell kapcsolni a keszulekeden a Wifi hivas vagy Vowifi lehetoseget.
nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja ew ez szolgaltato fuggo is. Ha a szolgaltatonal lehetoseg van wifi hivasra, mint pl a DIGInel, ott tortenhetnek ilyenek...
nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudjuk a neved.
nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
66%

"...csak wifin vagyok hogyan hívhatnak?"


Úgy hogy nem kell hozzá internet :)

nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy a kerdezo rosszul hasznalja a fogalmakat, vagy en neztem be valamit, de most nem arra gondolt a kerdezo, hogy lekpacsolja a mobilhalozatot? (azaz repulo modba teszi). Persze, ahogy irta, az azt is jelentheti, hogy a mobilnetet kapcsolta ki, de rajta maradt a halozaton...
nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
100%

"mobil adat" az internetkapcsolatot jelenti ami mobilhálózaton keresztül valósul meg.

Még a telefonomon is ez a neve. A mobil adatkapcsolat kiiktatásával lehet letiltani az internet elérést. Hívást bonyolítani vagy fogadni továbbra is lehet.

nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!