Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék erről leszokni?

Hogyan tudnék erről leszokni?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor fordul elő olyan, hogy eszembe jut egy fontos dolog, amit meg szeretnék nézni a telefonon, de az a baj, hogy ebből az lesz, hogy még ezt is meg akarom nézni, még azt is meg akarom nézni, és órák telnek el azzal, hogy teljesen belemerülök a telefonba, de ez egyáltalán nem tesz jót sem a szememnek, sem a szervezetemnek, és sajnos ez leginkább este szokott előfordulni, így az elalvás is kínszenvedés.
dec. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én letöröltem minden ilyen dolgot
dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megnézed, állíts be egy ébresztőt 5 perccel későbbre, 5 percenkénti szundival. Ha megszólal, miközben nézed azt a valamit, nyomj a szundira, így 5 percenként figyelmeztet arra, hogy újabb 5 percet pazaroltál el, amitől talán könnyebben leteszed.
dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezt csak akaraterővel lehet-ne...

ÉN régen piáltam, úgyhogy nem volt gond az elalvással :D Amióta leszoktam, telefonozok. Addig szoktam instázni, tiktokozni amig el nem nyom az álom. Ez van... gyenge vagyok. Te legyél kemény ás szokj le!

dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, ez jó ötlet, köszi! :)
dec. 2. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Digitális detox. Máshogy nem megy. Mondjuk nekem így se. Durva a napi képernyőidőm. Ha annak a felét tanulással töltöttem volna az elmúlt 10 évben, már lenne vagy 3 diplomám 2 nyelvvizsgával minimum.
dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!