Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Konnektorba ha bedugom a...

Konnektorba ha bedugom a telefon töltőt, belül szikrákat látok?

Figyelt kérdés

Mármint a konnektor belsejében. Amúgy nem szikrázik. Másnál nem vettem észre, mert csak nagy laptopos töltőt dugok ide, a telefon töltő meg sima villás.


Ez probléma lehet? Kihúzáskor nem szikrázik. Illetve azt vettem észre, hogy akkor van szikra ha sokáig nem használom a konnektort, töltőt. Kicsit ijesztő. Nehogy megrázzon az áram, mert ettől félek. Szerintetek? A töltő egy vadiúj 10.0000 forintos töltő, nem kínai gagyi.


dec. 5. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem gond.
dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szokott lenni általában olcsóbb hosszabbítóknál.Nem lesz gond.
dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legrand fali konnektor, nem hosszabbító.
dec. 5. 08:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szinte minden konnektornál ezt látom, hosszabbítóknál is.
dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális, ezek a kapcsolóüzemű tápok nagy áramot vesznek fel mikor bedugod, és pont akkor bizonytalan még a kontakt, ezért ívet húz.
dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez előfordul! Tény, hogy volt már itt ez kérdés többször is, és az is tény, hogy sokan befosnak tőle, de nem kell, teljesen normális!
dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Sokszor elmagyarázott téma, nemrég az Apple oldalán is láttam megemlítve, mármint normális értelemben.
dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén. A dugalj kialakítása pedig olyan, hogy képes elviselni ezt a jelenséget.
dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!