Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S23 (256), vagy Xiaomi...

Galaxy S23 (256), vagy Xiaomi 13 T Pro (512)? Melyiket vegyem? Esetleg a sima Xiaomi 13-at?

Figyelt kérdés
dec. 8. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
S23
dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
e kettö közül csak is az S23 .
dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy a sima S23 akkumulátora cserben fog hagyni engem, mert az jóval kissebb, mint a másiké. A telefont Fcebookra, Messengerre, GPS-re, játékra, és YouTube-ra használnám, meg néha GPS-re.
dec. 9. 06:27
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszem hogy cserben hagyna ,s23 kivül én vagy felső kategoriås motorolåt vagy google pixelt venék esetleg.
dec. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Motorola Edge40 Prora gondolsz? Az is benne van a pakliban.
dec. 9. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
igen hasonlokra edge40 pro vagy a edge30 sorozatra. ,vagy most jött ki a moto g84.
dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 13T Pro bármennyire is brutálisnak tűnik, a MediaTek-processzor az egyik legrosszabb technológia, én sose vennék! A sima 13 viszont processzorban és üzemidőben is sokkal jobb, meg úgy összeségében is egész jó telefon, egyetlen komolyabb “hibája”, hogy a szelfikamera nem tud 4K-t, de amúgy nálam például potenciális jelölt, de csak a 2. helyen! Az S23 sokkal jobb, de a kompaktabb méret és főleg az akkumulátor miatt nálam is felejtős, viszont a nagyobb tesó, az S23+ bár mindenben teljesen ugyanaz, de a nagyobb méretét nagyobb akkumulátorra használta ki a Samsung, nálam az most az 1. számú jelölt! Illetve még az Edge 40 Pro is nagyon komoly kihívó!

A Moto G84 viszont kisebb kategóriás telefont, labdába se rúghat ellenük, nem tudom, hogyan keveredett ide...


Szóval nem tudom, mennyi a kereted, de Galaxy S23+ vagy Edge 40 Pro a legjobbak ebben a kategóriában! Ha viszont maradnál az eredeti hármasnál, akkor Xiaomi-ból javaslom a sima 13-ast!

dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
moto g84 tetszik nekem most az årban is baråtibb pl nekem mint a az edge40 seria bár nekem is tetszik ,de az árcédulåja nem még euroba sem .
dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!