Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonomat érdemes fóliázt...

Új telefonomat érdemes fóliáztatni, tokot venni rá, biztosítást kötni rá? És a frissítés?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy új telefont (olcsót (Motorola), de nekem tökéletesen megfelel, és tényleg szuper meg minden, és köszönöm mindazoknak, akik az elmúlt időszakban válaszoltak pár kérdésemre itt a gyakorin), és lennének még kérdéseim.


1. Fóliát érdemes rátetetni? Ér valamit? Okoz kárt?

2. Hajtogatós tok? Van értelme? (Soha nem volt még érintőképernyős telefonom.)

3. Biztosítás: megéri (havi 600 Ft)? Vagy felesleges?


És a bónuszkérdés: egyből frissítések tömkelege fogadott. Frissítsek, ne frissítsek? Mert családtagjaim telefonjai (Xiaomi) állandóan frissítenek, pedig alig van valami telepítve, és nem szeretném, ha az adatkeretem erre menne el.


Előre is köszönöm!


dec. 13. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fólia, tok megéri, a biztosítás csak lehúzás. Frissíts valahol wifiről.
dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy évig volt rajta biztosítás, semmi értelme nem volt, mert amikor javításra szorult, elvették cserekészülék nélkül több, mint egy hónapra, szóval úgyis vennem kellett másikat, mert nem állnak otthon a telefonok.


A fólia meg a tok viszont alap nálam, szerintem nagyon igénytelen egy törött telefon.

dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fóliából jobb a hidrofólia, mint a sima (ami egy vékony üveg/műanyaglap, amit szépen rápasszintanak), mert leeséskor az is repedhet. A hidrofólia tán nem.


Én a hajtogatós tokot nem szeretem, de egy szilikontok mindig van a telefonon, és nem a kulcsaimmal, meg az apróval egy zsebben hordom, meg nem a táska mélyén - igazából az egyik zsebemben mindig csak a telefon van, ezért aztán akár 2-3 év után is szép állapotban van.

dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Frissíteni meg tényleg csak wifin, valószínűleg a beállításoknál te is be tudod állítani, hogy ezt mobiladaton el ne kezdje! De legalábbis kérdezzen rá.
dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

#2 ha olyan madár voltál, h nem kértél cserekészüléket, akkor meg is érdemled. Minden normális helyen adnak, ha kérsz. Ahol nem adnak, az meg nem normális hely, ott nem javíttatunk telefont.


Kérdező: a biztosítás inkább csak drága telefonokra éri meg, vagy ha tudod magadról, h töröd a telefont és tuti kell majd javítani. Tok+fólia sztem alap egy telefonon, főleg ha hosszabb távra tervezel vele.

dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Fóliázást ne bízd másra! Nekem eddig 3-ból 3 lett buborékos a szélén. Amit én raktam rá az tökéletes.
dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Üveglap kell a kijelzőre, mert ha ütés éri, akkor a védőüveg sérül, nem pedig a kijelző. A tok szintén védi, főleg a karcoktól is.
dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5# kértem, képzeld! Adtak volna egy nagyon régit, ilyen Nokia 3410 kategóriát, amibe nem volt jó a sim. Széttárták a kezüket, hogy ez van, vagy a semmi.
dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Többnyire az embernek nincs ám szerviz a közelében, hanem a futárral oldják meg a biztosítók, szervizek. Ismerős lányának is összetört a telefonja, volt rajta biztosítás. Felhívták a biztosítót, aki küldte a futárt, és elvitte szervizbe. Ilyen esetben szó sincs cserekészülékről. De ugyanígy én is postával vitettem anno a Huawei telefonomat Pestre, szervizbe. Posta meg szerződésben volt velük, ingyen vitte-hozta. De ők se adnak kölcsöntelefont.
dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kköszönöm mindenkinek a segítséget!
dec. 13. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!