Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonomat érdemes fóliázt...

Új telefonomat érdemes fóliáztatni, tokot venni rá, biztosítást kötni rá? És a frissítés?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy új telefont (olcsót (Motorola), de nekem tökéletesen megfelel, és tényleg szuper meg minden, és köszönöm mindazoknak, akik az elmúlt időszakban válaszoltak pár kérdésemre itt a gyakorin), és lennének még kérdéseim.


1. Fóliát érdemes rátetetni? Ér valamit? Okoz kárt?

2. Hajtogatós tok? Van értelme? (Soha nem volt még érintőképernyős telefonom.)

3. Biztosítás: megéri (havi 600 Ft)? Vagy felesleges?


És a bónuszkérdés: egyből frissítések tömkelege fogadott. Frissítsek, ne frissítsek? Mert családtagjaim telefonjai (Xiaomi) állandóan frissítenek, pedig alig van valami telepítve, és nem szeretném, ha az adatkeretem erre menne el.


Előre is köszönöm!


dec. 13. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
nekem kihajthatos tokom van de plus folia nincs rajta minek azért van kihajthatos tok védi a telefont elöl hátul .
dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja be lehet állitani hogy csak wifiröl frisitsen.
dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Mindenképp ajánlott legalább a fólia, hogy az karcolódjon a kijelző helyett. Üveget inkább akkor ajánlok, ha keményebb karcok is kilátásba kerülnek (pl. kulccsal egy zsebben van a telefon), vagy ha előfordul, hogy leejted a telefonodat. Viszont magadnak ne próbáld felrakni, 80% eséllyel el fogod rontani.


2. Hajtogatóst nem ajánlok, eléggé kényelmetlen, hiába védi jól a kijelzőt. Elég egy sima tok is, ami kicsit túlnyúlik a kijelzőn.


3. Egyáltalán nem éri meg. Vigyázz a telefonra, és rakosgasd félre azt a havi 600 Ft-ot. Ha jól csinálod, egy idő után bármilyen baja is lesz a telefonnak, ott lesz a javítás ára a zsebedben.

dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13# egy év alatt összejön 7200.-

ki is jön belőle egy nagy javítás .

:)

dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!