Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneból érdemes használtat...

Iphoneból érdemes használtat venni vagy jobb az új ? Használt esetén mit kell figyelembe venni a vásárláskor ?

Figyelt kérdés
Samsungról szeretnék iphonera átváltani még sosem volt olyan telefonom és nem tudom hogy vegyek egy használtat vagy inkább nézzek eg, újat..13asról lenne szó.
dec. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem fér bele az új, akkor keress olyan telefont, ami a pénztarcádhoz illik.

A használt mindig zsákbamacska

dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem vennék sima iphonet. Nézz inkább egy Samsungot ezért a pénzért. Használt telefont venni mindig rizikós, de ha ért hozzá az ember akkor nincs vele gond. Ha nem ért hozzá, akkor maradjon az új vagy esetleg úgy használtat hogy üzletből veszed garanciával. (Jobb gsm, Rejoy)
dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Haasználtat olyan helyről érdemes venni, ami megbízható és pl. adnak rá fél év garanciát is.
dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

használtan is lehet jót venni, ne rémisztgessétek itt :D

elektronikai cikkből sose értettem miért nem jó a használt, ez nem cipő hogy beleizzad a másik lába és szaga van...

hardveraprót ajánlom, látod az eladók értékeléseit. én is ott vettem a 14-em, van még rá közel 3 év gari a mediamarkt-ba, 285 volt, májusban.


nyilván telefont átnézed karcokért, ezek alkualapot is adhatnak. ellenőrzöd a képernyőt, gombokat, kamerákat, hangszórókat, simet beleteszed érzékeli-e, egy telefonhívást is megejthetsz, eszköz gyári számát és a dobozon lévő számot összehasonlítod, ha esetleg icloud záras azt meg úgyis észreveszed, mert nem fogod tudni használni. korábbi használónak apple id-ből feltétlen legyen kijelentkeztetve a telefon!

dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tessék, itt egy példa: [link]
dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használt esetén vagy legyen meg a bolti számla, hogy az Media Marktban, vagy Euronics-ban vették, vagy ha szolgáltatós, akkor együtt becsattogni abba a szolgáltatós üzletbe, és leinfózni, hogy azon a telefonon nincs tartozás, vagy ott helyben az eladó végtörlesszen, nehogy 1 hónap múlva meg le legyen tiltva a telefon.
dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!