Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone xr -nek mennyire jó...

Az iphone xr -nek mennyire jó az aksija készenléti módban hány nap? Egyéb észrevétel lent...

Figyelt kérdés
Hivatalos, sokat látogatott árukereső a készülék infó alatt, miért egy olyan termék videóját és képeit rakják fel reklámként, ahol a hátulján az iphone kiírás alatt nincs feltüntetve az azonosító és az FC...CE... eu-s termékszabályozás megjelölés. Így összességében ezek hiánya arra a feltételezésre adhat okot, hogy egy kínai hamisítvány akarnak ránksózni....

#mobiltelefon #iPhone #gyártó #iphone sr #eredetisé
dec. 27. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A készenléti akkuidő attól függ... ha minden értesítést kikapcsolsz és semmi nem jelenik meg a kijelzőn, meg kikapcsolod a wifit, mobilnetet mintend, akkor sokkal több mintha állandóan világítanak a kijelző a folyamatosan érkező értesítések miatt. Épp ezért pontos adatot nem lehet modani. 4-10 nap.


A megjelölések sok esetben már nincsenek kivülről rágravírozva a készülékekre. A menüben/dobozon elérhetőek. A 13-n, meg a 15-ömön sincs. Jó is így, nem kell hogy tele legyek firkálva egy telefon mindenféle piktogrammal amiket az emberek 99% nem is ismer.

A hamis iPhone felismerésére van több megoldás is. Amúgy CE és FCC jelölést is lehet könnyen hamisítani.

Sőt!! Egy "hamis" iPhone simán kaphat CE jelölést hivatalosan is, ha megfelel a követelményeknek.

dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

GSM Arena adatlapja szerint készenlétiben 78 órát bír az akksi, tehát 3 és negyed nap. De hát 5 éves típus, és az iPhone-oknak akkor még nem volt olyan jó üzemidejük, csak most 1-2 éve vannak már olyanok, amik 120 órát is bírnak!


Amúgy licenc alapján sokmindent gyártanak Kínában, de attól még nem feltétlenül hamisítvány! Csak ne nemzetközi webshopból rendeld (Wish, Amazon, Ebay, stb..), mert azokon bizony könnyen találni hamisítványokat, amik szuperolcsó árakkal kecsegtetnek, miközben az adott termék tényleg annyit is ér csak!

Rendeld itthoni normálisabb webshopból, például Emag, iPon, Aqua, PCX, vagy B-tel, azokból tuti nem nyúlsz mellé!

dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem most van egy iphone 4 ls egy 5s, általába az 4s napi szinten használom kb 2 óra zenehallgatásra néha hangfelvételre és így bírja 84 %-os akuval 10 napig az iphone 5 is néha üzenetirásra msn, és zenehallgatásra használom zenehallgatásra és időjárás appot használom minden nap így bírja 3-4 napig kb 76%-os akuval.Szerintem a 78 órás készenlét a gsm-nél elírták. Ha most vennék egy iphone xr újonnan az előző kettőnél, amit használok tuti jobban kell hogy bírja. Sőt amikor az iphone 4-et vettem 2020 használtan, feltöltés után az első 1-2 nap, úgy elraktam, hogy azt hittem hogy elhagytam, kb 3 hét múlva találtam meg az ágynemű tartó és a karfa közötti részbe becsúszva és még akkor volt rajta 20-on valahány százalék. Azt elhiszem hogy egy androidos készülék 3-4 napos készenléti idővel rendelkezik de egy iphone alapból sokkal többet kell hogy bírjon, főleg hogy ha újonnan venném.
dec. 28. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy az Androidosok bírták mindig is tovább, az iPhon-ok az utóbbi 1-2 évben jöttek fel erre a szintre!
dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én cégesként használok egy xr-t. Reggel 8-tól délután 17-ig van bekapcsolva, addig pedig sok telefonálás, email. Így kibír 3-4 napot.
dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy xr-t kipróbálás céljából hát nagy csalódás az akkuidő tényleg siralmas ráadásul szinte csak kipróbáltam.Sajnos a gsm aréna kiirása tényleg igaz lehet a 78 órás készenléti idő nem elírás. Maradok inkább a 4-e 5-nél igaz elavultak de tovább bírják. Az iphonok-nál az akkuidő nem hogy jobb ahogy a 2-es írja hanem sokkal rosszabb.2-3 napra el sem lehet menni vele töltő nélkül, nem úgy mint a régiekkel...(lehet egy 30e androiddal többre megyek)
jan. 19. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 és #4 vagyok. Én mondtam...

Szubjektív dolog, mégis sokan általánosítanak, hogy “egy iPhone mindenben jobb!”, pedig nem mindenben, és épp ez az, hogy Te is erre alapoztál:


“Azt elhiszem hogy egy androidos készülék 3-4 napos készenléti idővel rendelkezik de egy iphone alapból sokkal többet kell hogy bírjon”


Na épp ez az, amiben például mindig is rosszabbak voltak az iPhone-ok, az üzemidő, és mondom, csak az utóbbi 1-2 évben jöttek fel ebben az Androidosok szintjére!

Ha állandóan 0-100% töltöd, az sem tesz jót egyetlen akkumulátornak sem, állandó 20-80% között tartani optimális, úgy a leghosszabb az élettartama, akár 10 év is lehet, az élettartam pedig az energiájában is megmutatkozik, hogy még évek múltán sem kell a kezdetben megszokottnál gyakrabban tölteni! Tapasztalatból iPhone 5S 20%-nál, Galaxy A70 15%-nál automatikusan jelez, hogy alacsony a töltöttség.


GSM Arena tesztje szerint készenlétiben:

Első okostelefonom Huawei Ascend P7 (53 óra) - eleinte normális volt, hogy egy okostelefon nem bírja addig, mint egy nyomógombos, de aztán az állandó 0-100% miatt 2-3 év után már naponta kellett egyszer-kétszer tölteni! Utána hallottam az optimális szintről.

Majd Samsung Galaxy A70 (103 óra) - optimálisan tartva a töltöttséget visszaköszönt a kiváló üzemidő! (csak aztán sikeresen betörtem a kijelzőjét)

Most kölcsönbe anyám régebbi telefonján netezek, iPhone 5S (54 óra) - Ő most is állandóan csutára tölti mindig a telefonjait, meg is látszik, folyamatos netezés mellett már naponta háromszor-négyszer kell tölteni!

A következő saját kiszemeltem pedig: Samsung Galaxy S23+ (111 óra)

jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!