Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gáz, ha nekem iPhone...

Mennyire gáz, ha nekem iPhone 15 Pro Max mobil telefonom van?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz, ha nekem iPhone 15 Pro Max mobil telefonom van? Na már most az iPhone 15 Pro Max aza leg újabb model! És mennyire gáz ha nekem a legújabb iPhone 15 Pro Max telefonom van. Most evvel menő lettem vagy nem? Vagy csak egy dicsekvő ember vagyok? Egyébként az iPhone 15 Pro Max újkori ára 599990 Ft. Ez a 256 GB-os változat ára! Nekem is ilyen van. Szóval van egy iPhone 15 Pro Max-om ami 256 GB-os, és titán kék színű. Egyébként megjegyzem: a fizetésemből ki telik akár egy összegben is meg tudnom venni. Mert nettó fizetésem bőven meg haladja a 600000 Ft. Na jó, nem bőven. De alig, haladja meg. Pontosabban 614580 Ft a nettó jövedelmem. Szóval ilyen jövedelem mellet mennyire gáz? És egyébként is gáz iPhoneosnak lenni, vagy inkább felvágósabb közé tartoznak az iPhonosok.

jan. 1. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendelkezem iPhone 15 Pro Max-al.
Nem, nem rendelkezem iPhone 15 Pro Max-al.
Régebbi iPhone modellem van!
Kezdettől fogva, vagyis 2007 óta iPhoneos vagyok!
Nem rendelkezem iPhonenal!
Soha nem is volt iPhonem!
29 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Több szám volt ebben a kérdésben mint egy emelt matek példában.
jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Gáz.Nagyon.Főleg az,hogy egy kib...t használati tárggyal akarsz felvágni.
jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Inkább az a probléma, hogy nettó 600at keresel, ami bruttó 950e körül alakul, de az agyi szinted egy 15 évesével vetekszik.


Az is probléma, hogy 1 hónapig, azért kelsz fel minden nap és utazol be a munkahelyedre, hogy legyen egy telefonod, ami 2 év múlva elavult lesz :D

jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki és nem is menő az iPhone 15 pro max. Viszont a kérdésed alapján telefontól függetlenül te egy nagyon proli ember vagy.
jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kitana. ***** válasza:
100%
A telefon nem gáz, de ez a kérdés az. 2010 óta vagyok kb iPhone-os, de nem csináltam belőle személyiségjegyet, mint ahogy a hűtőm vagy a kabátom vagy akármim márkájából sem.
jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
troll
jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen helyesírás mellett nem dolgozol te havi 300k nettónál több fizetésért. Egy értelmes mondatot nem tudsz megfogalmazni.
jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Egy vacak telefonról beszélünk ami nekem maximum használati tárgy, munkaeszköz. Semmi több.

Ennek megfelelően az igényeimhez, anyagi lehetőségeimhez igazítottan veszem meg az aktuális következőt.

Soha, még egyszer sem jutott eszembe, hogy egy IPhone valami "pluszt" is jelent mint státusz szimbólum.

Akkor veszem észre ha valaki más op.rendszerű telefont használ, ha nem funkcióazonos valami szolgáltatása, mondjuk üzenet, kép küldésnél.

Qvára nem érdekel, sőt észre sem veszem ki mit használ.

Te is azt vedd figyelembe, melyik rendszert tudod jobban alkalmazni.

jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezó, az sokkal gázabb, hogy sem fogalmazni, sem helyesen írni nem tudsz.
jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj kicsim, vegyél egy jó új cipőt. Olyat ami menő. Ami kényelmes.

Hidd el, egy két sznobot kivéve, egy bizonyos alsó - pronyó szint felett nagyjából mindenki tojik rá milyen telód van.

Ha viszont az önértékelés ez segíti, és emiatt nem fogsz pszichológushoz menni, akkor hajrá, vedd meg az aktuális legdrágább közeli almát

jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!