Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gáz, ha nekem iPhone...

Mennyire gáz, ha nekem iPhone 15 Pro Max mobil telefonom van?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz, ha nekem iPhone 15 Pro Max mobil telefonom van? Na már most az iPhone 15 Pro Max aza leg újabb model! És mennyire gáz ha nekem a legújabb iPhone 15 Pro Max telefonom van. Most evvel menő lettem vagy nem? Vagy csak egy dicsekvő ember vagyok? Egyébként az iPhone 15 Pro Max újkori ára 599990 Ft. Ez a 256 GB-os változat ára! Nekem is ilyen van. Szóval van egy iPhone 15 Pro Max-om ami 256 GB-os, és titán kék színű. Egyébként megjegyzem: a fizetésemből ki telik akár egy összegben is meg tudnom venni. Mert nettó fizetésem bőven meg haladja a 600000 Ft. Na jó, nem bőven. De alig, haladja meg. Pontosabban 614580 Ft a nettó jövedelmem. Szóval ilyen jövedelem mellet mennyire gáz? És egyébként is gáz iPhoneosnak lenni, vagy inkább felvágósabb közé tartoznak az iPhonosok.

jan. 1. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

"mobil telefonom" => mobiltelefonom

"aza" => az a

"leg újabb" => legújabb

"evvel" => ezzel

"ki telik" => kitelik


Rendkívül gáz a kérdés, egyértelműen trollkodás.


..stb..


🤡

jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

A válaszaid nem pont a kérdésedre válaszolnak.Ez hogy sikerült?

De a válaszom nekem nem gáz hogy neked olyan telefonod van.

jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

apu anyu dobta össze azt fiam..ne ezzel flexelj..


berki azt mondta ha 1 sz.r ember kiszall 1 ferrariból attól ugyan olyan sz.r ember marad..na ugyan ez az iphone

jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Mint minden ilyen kérdésnél, maga a kérdés és maga a kérdező a gáz.
jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
Szuper menő vagy.Mégpedig azért,mert a leggazdagabbaknak sincs ennél jobb telefonjuk,akármennyi pénzük is legyen.Elárultam hát a végső nagy titkot.Igényes vagy,az iPhone 15 Pro Max a legelitebb elit választása.
jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A vicces, hogy te megveszed, nálunk meg a cég alapból adja már fele ekkora bruttó fizetésre is :D
jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
63%
Szerinted komolyan érdekel ez valakit? Ki nem szarja le, hogy milyen telefonod van!!
jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, mivel meg kellett kérdezned.
jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 18042 ***** válasza:
77%

„Most evvel menő lettem vagy nem? Vagy csak egy dicsekvő ember vagyok?”

Nem lettél menő, csak egy beképzelt, nagyképű, dicsekvő ember vagy. Lehet neked akármilyen telefonod, akkor is csak egy gyagyás maradsz. Nálad még egy madárijesztő is értelmesebb. Neked nem telefon való a kezedbe, hanem ez:

[link]

jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld el egy helyesírási szótárra.
jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!