Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon a fénykép...

PEszi kérdése:

Androidos telefonon a fénykép albumok oldalon egy véletlen simítással "sikerült" eltüntetnem több száz képet a KAMERA albumból. A kukától kezdve az összes többi albumban kerestem, nincs. Hol lehetne még keresni, van esély hogy megtalálom a képeket?

Figyelt kérdés

jan. 4. 00:24
 1/9 anonim válasza:
100%

Total Commandert ajánlok, és nézd végig a mappákat.


Ha tudod valamelyik fájl nevét, akkor talán könnyebb lesz a keresés.

jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azok a képek még akkor elvileg megvannak. Ha csak nem nyomtál kétszer is véletlenül.

Próbáld meg úgy, hogy a Galéria menüpontban az Albumok menüpontra nyomsz és ott letekersz az aljára, majd ott a Törölt elemekre kattintasz. Elvileg ott vannak a képeid. Legalábbis ami nekem van teló, azon így van.

jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Google fotók app? Nézd meg az archívált képek között
jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha a felhőbe is mentette ott megvannak
jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Memória kártyára lett mentve akkor PC-n Windows alatt recuva nekem segített ilyen esetben. Ingyenes program.
jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem mindenkinek, megvannak a fotók !
jan. 5. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök! És hogyan sikerült megtalálni?
jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gelle Éva válasza:
Mért nem tudok a névjegyzékbe az emberekről fotót berakni? Ha hív valaki kimutatni a fotóját nem tudom hogyan de eltűntek a fotók,és így nem látom ki hív csak a számot köszönöm szépen ha tudsz segíteni
jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!