Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon félek ez miatt, mit...

Nagyon félek ez miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kifizettem a Yettel számlámat a Barion rendszerén keresztül. Barion emailben sikeres a fizetés, Yettel levele alapján nem, viszont a bank levonta a pénzt. Én bementem a yettelhez és adtak jegyzőkönyvet, majd a háttércsoport intézkedik. Ugye ezzel részemröl le van tudva a dolog és nem kell csinálnom semmit?
jan. 10. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a megoldás?
jan. 10. 16:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, netbankban nézd meg, nincs-e a zárolt tételek között. Ha igen, akkor valószínűleg sikertelen lesz az utalás és idővel visszakapod a pénzt. Ez lehet, hogy egy-két hétbe is beletelik majd - az ilyesmit sajnos nem szokták gyorsan intézni.
jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igen, a zárolt tételek között van. Attól félek konkrétan hogy még egyszer ki akarják velem fizettetni
jan. 10. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Két eshetőség van: nem írják jóvá a kifizetést és visszautalják a pénzt.

A másik, hogy idővel jóvá írják, csak lehet nem érkezett be(túlterheltség, nem könyvelési nap stb.).

Olyan nincs, hogy csak úgy elveszik a pénz.

jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hitelkártyával fizettem, arra is vissza tudják utalni a pénzt?
jan. 10. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Látják pontosan milyen számláról érkezett az adott összeg, ha nincs hozzákapcsolható tranzakció 3-4 munkanapon belül ugyanoda visszaküldik.
jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barion meg társait el kell felejteni. Nem tudom mi a francnak kell ilyen megbizhatatlan cégekre bízni az adataizokat, meg a pénzeketek.
jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!