Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Galaxy...

Mi a véleményetek a Galaxy S24 szériáról?

Figyelt kérdés
jan. 17. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Jelenleg a férjem használja az s23 ultrát, szerintem nagyon jó

Én februárban akarom kihozni

jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bekaphatják az Exynos miatt.
jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
jó lesz, majd a blackfridayen durrantok egy ultrát 100-al olcsóbban
jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hogy köszi de nem
jan. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Állítólag szar processzort raktak bele, de egyébként nagyon jó a mérete nem tepsi telefon. A menüje már elavult régi a stock Androidos telefonokhoz képest.
jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy kicsit félek tőle a processzor miatt. Oké, hogy 10 magos, meg hogy leígéri a csillagokat az égből, azonban 2022-ben az S22 is leígérte a csillagokat onnan, és látjuk, hogy mi lett belőle. A középkategóriában elmegy az Exinos, de amikor az embertől elkérnek 400000, vagy 500000 forintot, ott már a legjobbat akarja az ember. Oké, hogy az Ultra 8Gen3-al van szerelve mindenhol, de az kibeb.szott 600000 forintos kezdőárral nyit, és az rengeteg. Persze, szolgáltatóknál talán meg tudná az ember részletre venni, de a telefont illetően én nem vagyok híve a szolgáltatós vásárlásoknak, és a részletfizetésnek. Nekem csak teljes árú telefon jöhet szóba, a független piacról. És így sajnos az S24-es sorozat részemről valószínűleg idén kimarad. Abban bízom, hogy a Honor Magic 6 jön majd hozzánk is, és elfogadhatóbb lesz majd az ára, mint a Galaxy-é, és azt megveszem majd magamnak. Úgy is telefoncsere előtt állok.
jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én azt mondom várjuk meg a teszteket hogy milyen lesz az Exynos. Háta nem olyan rossz mint az előd. Egyébként szerintem jók lettek az AI funkciók, kár hogy nem támogatja a magyar nyelvet. A kamerás funkciói viszont egyértelműen hasznosak és ez az első telefon, ami nagyrészt natívan tudja futtatni az AI funkciókat, amiket még a Pixelek sem tudnak. Szóval, nem azt mondom hogy hű de nagyot fejlődtek, de így az AI-al elfogadható update. Nyilván azoknak érdemes megvenni, akiknek 2 évnél idősebb telefonja van, csak ugye az Exynos... Ezt majd meglátjuk. Az Ultra viszont tényleg ultra. Erre az új zoomkamerára vagyok kíváncsi hogy mit tud.
jan. 18. 09:47
 8/21 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy feldughatják az Exynost és az EU-ban kevesebb ramjukat is.
jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem ezzel fogják felvenni az iPhone 15-ös szériával a versenyt az már biztos...
jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudjátok, hogy az S24 Ultra nem Exynos procival kerül forgalomba az EU-ban hanem Snapdragonnal? :D
jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!