Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Galaxy...

Mi a véleményetek a Galaxy S24 szériáról?

Figyelt kérdés
jan. 17. 23:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, az Ultra az mindenhol Snapdragon.
jan. 18. 15:20
 12/21 anonim ***** válasza:

De valószínű nem az Ultra a populáris modell, hanem a sima széria.

S Pen + a hatalmas méret inkább rétegigény.

jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12. Én úgy láttam a statisztikákban hogy az Ultrát sokkal többen veszik.
jan. 18. 15:35
 14/21 anonim ***** válasza:

USA-ban igen, de az EU-s piacon ezek szerint a sima fogy jobban.

Azért került bele Exynos, mert valószínűleg úgy költséghatékonyabb nekik.

jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14. Lehet, nem tudom. A kettősmérce viszont nem korrekt hogy valahol szarabb procit kap.
jan. 18. 16:14
 16/21 A kérdező kommentje:
A magyar piac bár kicsi, de nálunk nagyságrendekkel a Samsung a legnépszerűbb. Ennek ellenére itt szívatnak minket az Exynossal.
jan. 18. 16:16
 17/21 anonim ***** válasza:
A Samsungnak olcsóbb a házon belüli Exynost beletennie, mint üzletelnie a Snapdragonnal. Aki Ultrát vesz annak nem mindegy, hogy miylen a teljesítmény, aki alapmodellt annak meg fel sem tűnik/nem érdekli hogy mi van benne.
jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindegyik telefon általánosságban jó lesz, a 7 év Android főverzió frissítés pedig egészen konkrétan páratlan, ez már hosszabb támogatás, mint amennyit az Apple telefonok szoktak kapni. Ráadásul az utóbbi pár év áraihoz viszonyítva még "olcsón" is nyitottak.

Az Exynosnak én sem örülök, de még megvárnám a teszteket, mielőtt nyíltan temetném.

Az viszont tuti, hogy ha az S23 még marad a kínálatban, annak esni fog az ára és az így parádés vétel lesz.

jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hoztak be a sima S23 helyett S23FE-t.

Szerintem így csak az utóbbi marad a piacon.

jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Nekem az ultra abszolút nem tetszik. Csúnya, szögletes. A sima és a plus sokkal szebb szerintem. Nekem is az a bajom, hogy exynos, illetve az, hogy a francért nem tudják már meglépni a gyorstöltést. És igen, illene a több RAM is.
jan. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!