Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Galaxy...

Mi a véleményetek a Galaxy S24 szériáról?

Figyelt kérdés
jan. 17. 23:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Hoztak be a sima S23 helyett S23FE-t.

Szerintem így csak az utóbbi marad a piacon."


Na mondjuk ez lehet. Bár most is még piacon van az S22 is. Az S21 FE bevezetésekor kivették a kínálatból az S21-et? (Nekem kicsit azért furcsa lenne, ha kivennék az S23-mat, hiszen az S23 FE sokkal inkább egy butított S22, nem pedig egy S23.)


"Nekem az ultra abszolút nem tetszik. Csúnya, szögletes."


Az összes eddigi Ultra ilyen volt. Nekem sem tetszik, de szerintem ezzel semmi baj nincs, ennek is biztosan megvan a célcsoportja.


A több RAM-nak gyakorlati előnyét nem igen látom. Manapság még egy laptopba is elég 8 giga RAM az olyan feladatokra, mint amiket telefonon intéznél. Szerintem ezek a 12+ giga memóriák totál haszontalanok, gyakorlatilag soha az életbe nem fog annyi alkalamzást tartani bennük, ami miatt megérné, ugyanis merülne tőle, mint a balta.


A gyorstöltés már valóban kezd ciki lenni. Szerintem itt is sok gyártó már átesett a ló túlsó oldalára, de az is röhej, hogy évek óta ugyanazon a sebességen tipródnak. Nem kéne ide 100 wattos töltés, de legalább már a 40-50 irányába induljanak el... illetve ha nem indulnak, akkor legalább kommunikálják, hogy miért teszik ezt. Az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatják, hogy nem gyilkolja szét az aksikat a gyorsabb töltés sem.

jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!