Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, Huawei P9: Hogy...

Android, Huawei P9: Hogy hívják azt a beállítást, ami a képernyőzár esetében mikor megnyomom oldalt a gombot, hogy a képernyő aktív legyen, akkor véletlenszerűen váltakoztatja a képet (ha elsötétült és ismét aktív lett)?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha borzasztó a megfogalmazáson, fáradt vagyok. Kerestem "képernyőzár", "véletlen" meg hasonló szavakkal, de nem találtam meg ahol ki lehetne kapcsolni a képek vátakozását.

jan. 23. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magazin feloldás
jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a főképernyő és háttérkép részen van a beállításokban.
jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Megtaláltam így, de nem látom, hogy hol lehet kikapcsolni. Talán, ha minden ott lévő képet kitörölnék 1 kivételével..., de ezt nem szeretném, mert nem az enyém a telefon, kölcsön kaptam.

Lehet, hogy ez is olyan, mint az érintés-tiltás mód (ennél a készüléknél), hogy nem lehet kikapcsolni.

jan. 23. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, más modell, de nálam van mellette egy csúszka, amivel ki be lehet kapcsolni. Az érintés tiltást is, véletlen érintések megakadályozása néven szerepel.
jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nekem nincsenek ilyen lehetőségeim.
jan. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!