Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valamilyen fólia a telefon...

Van valamilyen fólia a telefonodon vagy csak a tok?

Figyelt kérdés
Van értelme üveg vagy bármiféle fóliát tenni a telefonra? Mennyire védi a betöréstől a kijelzőt?
jan. 30. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak aza szilikonos hátlapvédő tok van rajta amit a gyári dobozban adtak
jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van rajta üvegfólia. Mondjuk én sokszor le is ejtem. Lehet ha nem lenne rajta fólia már párszor a szerelőnél kötött volna ki, így csak a fólia van betörve.
jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kijelző lekerekítése miatt nem lehet normálisan üvegfóliát feltenni, ezért egy Firstphone-os ShieldUP fólia van rajta. Múltkor költözéskor véletlenül egy mélyebb karc lett a fólián. Ha nincs rajta, akkor szépen nyomott hagyott volna a kijelzőn, de így elég csak egy fóliát cserélnem. Régebbi telefonomon üvegfólia volt, egyszer szerencsétlenül leesett a betonra, de csak az üvegfólia tört szét. Ha nincs rajta, valószínűleg azt az energiát a kijelző üvege vette volna át, és az reped be.

Úgyhogy összességében én azt mondom, hogy megéri valamilyen fóliát feltenni, mert sokat nem rondít az összképen, de jelentős anyagi kártól tud megóvni.

jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tokot és fóliát nem használok , jelenleg 4.5 évews a telefonom
jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor megveszek egy telefont, a gyári fóliát általában rajta hagyom a kijelzőn, az bőven megvédi a karcolásoktól, azon kívül veszek hozzá egy univerzális tokot. Szeretem ha teljesen szabadon van a telóm, egy univerzális tok meg olyan csak, mint egy takaró. Stabilan fogom, úgy nem éri baj, ha meg nem használom, egy ilyen tokban semmi baja nem lesz!
jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan értékű a telefon, hogy félted akkor mindenképp rakj rá üvegfóliát. Én sem raktam rá, hát nagyon megbántam. 2 év után úgy néz ki a telefon képernyője, hogy már fölösleges üvegfóliát rakni rá, inkább cseréltetni kellene, ha engem zavarna. És párszáz forintos tétel lett volna amikor megvettem a telefont… Én szerintem üvegfóliát mindenképp rakj rá, ne sajnáld rá azt a párszáz forintot (aliexpress-es árral számolok)
jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet, de én hallottam olyan esetről: leesett a telefon, kijelzővel lefelé - az üvegfóliának semmi baja, alatta viszont a kijelző pókhálósra törött! 🤷‍♂️
jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mostani telefonomon nincs csak gyári tok ami åtlátszo.
jan. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy jobb minőségű tok van rajta, szóval nem egy papírvékonyságú, és egy jó üvegfólia. Nekem ez lesz az alap mindig

Ezért sem veszek ívelt kijelzős telefont

jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nillkin Super Frosted tok (ezt használom az utóbbi 3 telefonomon, legjobb), meg egy tempered glass fólia.
febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!