Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom!...

Vízbe ejtettem a telefonom! Szerintetek meg lehet még javítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 nappal ezelőtt vízbe ejtettem az iphoneom de szerencsére gyorsan ki tudtam venni. Működni működik viszont tölteni nem lehet rendesen. Mindig csak 1%-ra tudom feltölteni tovább nem. Ma bevittem egy telefon boltba és azt mondta a csávó hogy ő nem ért hozzá, holnap még megpróbálok 1-2 telefon boltot hátha. Szerintetek meg lehet javítani és ha igen kb mennyiért? (iPhone 11)

febr. 6. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Nincs semmi baja a telefonodnak, ez egy új funkciója az iPhoneoknak :D
febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Takarítsd ki a töltőcsatlakozóját!

Fa fogpiszkálóval kotord meg óvatosan és papírtörlőt hajtosagg meg kicsit és azzal itasd ki a vizet.

febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
8%
Rizs be rakd bele a telefont 1 nap után szed ki szerintem kiszívja a vizet. Ha így sem jó nem a víztől van.
febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez a telefon elvileg nem ázhatna be.

Csinált azt amit a 2-es írt! Takarítsd ki a csatlakozót és meglátod működik-e.

Rizst felejtsd el :DDDD

febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az én 11-esem is úszott már kétszer, de nem lett semmi baja..


Vidd be egy istyleba vagy hasonló helyre, azok legalább értenek hozzá.

febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
A vizet hogy akarjátok kitakarítani fog piszkaloval ?🙂
febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vizes szösz-mösz miatt van a telefonnak gondja. Az érintkezők között érzékel valamiféle áram átmenetet ami ugye tiszta és száraz közülmények között nincs. Emiatt tilt le.

Ki kell kotorni a szutykot a csatlakozóból, aztán kifújkálni, papírtörlvel kiszárítani.

Én a jack csatlakozóval jártam így. A nedves szösz miatt azt hitte hogy be van dugva a füles. Mert azt is az alapján érzékeli hogy mekkora az ellenállás az érintkezők között.

Mivel elvileg ip68-as a telefon, ezért ennyi úszástól nem kellett volna végzetesen beáznia. Úgyhogy ha szerencséje van a kérdezőnek, akkor csak takarítani, szárítani kell a csatlakozót.

A rizst meg a hurkába tegyétek!

febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hanyagold már a rizses butaságot...
febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!