Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s23 legkisebb mobiljáv...

Samsung s23 legkisebb mobiljával szemezek ,viszont èrdekelne a kamera minősège , blogokon olvastam hogy voltak vele problémák.Javîtották ezeket, meg merjem venni?legutóbb a33 tipust a kamera minősège miatt adtam el.

Figyelt kérdés

febr. 27. 14:54
 1/9 anonim válasza:

Én karácsony környékén váltottam Huawei P30 Lite-ról a Samsung Galaxy S22-re és én ezzel a telefonnal meg vagyok elégedve a kamerástul is.

Közeli ismerősnek pedig 20 Fe-je vagy 21 Fe-je van (az előbbi inkább, de nem vagyok 100% biztos). Ő se panaszkodott rá azon kívül, hogy 1-2 alkalommal ledobta őt a hálózatról.

Akiknek tudom, hogy még Samsungjuk van, tőlük se hallottam rá panaszt.

febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.az árukeresőn nèzegettem vèlemènyelet,teszteket, nem olcsó telefon ès nem szeretnék úgy járni vele mint az A33-al állîtólag valami vagy hardvere ami rosszabb eset vagy szoftveres hiba áll mögötte, elvileg frissîtèsekkel javîtható ,de durva hogy egy majd negyed millás telónál ilyet megengedhetnek maguknak, na de mindegy. A mèrete miatt (nő vagyok)is tetszik mivel nem pèklapát mèretű....lehet kipróbálom mert amúgy teljesen tanácstalan vagyok milyet érdemes venni .Ha nem válik be visszaküldöm ...
febr. 27. 19:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy örökmozgó kisfiamat , ès a kutyáimat fotóznám,de tök jó lenne ha nem 20-ból 1 kèp lenne csak jó🙄
febr. 27. 19:54
 4/9 anonim válasza:

Nagyon szívesen.

A Huawei P30 Lite.ot is javasolnam ha nem egy lassan 5 éve kijött telefonról lenne szó és kb 1-1,5x annyiért lehetne venni olyan telefont amire érkezik még szoftver frissítés kb. 4-6 évig legalább.

Ehez kell még némi ügyesség is, de ennél a 2 telefonnál van Pro funkciók fotózásnál és videózásnál is ahol te magad tudod állítgatni a színeket picit.


1-es vagyok

febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is a szînekkel ,inkább az èlessèggel voltak problémák,meg olyan pixelesek voltak a kèpek, ès foltosak , nem oda tette az èlessèget ahova èn akartam, ès gyengébb fényviszonyok között meg egyenesen használhatatlan volt az A 33.
febr. 27. 20:29
 6/9 anonim válasza:
77%
Ezzel sem volt nekem eddig gondom a P 30 vagy az S 22 használata során
febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most tavasszal készülök új telefont venni, és az “eggyel nagyobb tesó”, az S23+ az álmom, ami méretben, akkumulátorban, és töltőteljesítményben különbözik, de minden másban azonos a legkisebbek. Media Marktban kipróbáltam, főleg a kamera az egyik fontos szempont nálam is - 12 MPx-ben tűélesek a képek, a teljes 50 MPx-ben viszont csak 1-2 másodpercig, utána a szoftver valamiért lerontja a már kész kép minőségét, ami nem olyan hű de rossz, egész vállalható marad, de ha azt vesszük, hogy alapból jobb volt... Ugyanakkor elvileg részletgazdagabb, mint 12-ben, mert ha mind az 50 MPx nincs is meg teljes részletgazdagságban, de 25 igen!

Ha van rá lehetőséged Media Marktban, Euronics-ben, vagy egyéb helyen kipróbálni, mindenképp tedd meg, esetleg nézd meg a neten a Mobilarénában a tesztfotókat, ott rákattintva a képre teljesen meg tudod nézni, még belenagyítva a részletekbe is!

febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Media maMrktban kipróbáltam , hasra azért nem estem tőle ,meg ugye más fényviszonyok közt nem tudom ott kipróbálni.
febr. 28. 09:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet a kamera meg egyebek miatt a xiaomi 13T pro -t fogom megvenni.

Sehol nem tudok utánanèzninhogy frissîtèsekkel javítottak e a homályosodás problèmáján az s23-nál🤔🙄

márc. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!