Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen beszélgettem (írtunk...

Viberen beszélgettem (írtunk egymásnak) egy jó barátommal már hosszú ideje. Viszont a régi telóm elromlott, ezért letöltöttem a vibert az újra. De nem látom a beszélgetéseinket. Hogyan lehet megoldani/visszahozni?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy "a Viber végpontok közötti titkosítása védett privát üzenetek".

Nem tudom, hogy mit lehetne csinálni, hogy visszakapjam a régi üzeneteket!

Vannak közöttük nagyon értékesek is számomra.

Hogyan lehet megoldani azt, hogy újra lássam őket?


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!



márc. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentés volt? Ha nem,sehogy
márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem, de azt hogyan kell(ett volna) csinálni?
márc. 11. 12:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tud valamit mondani még esetleg?
márc. 11. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Android esetén ha volt hozzárendelve google fiók,amit ugye első indításkor meg kell adni, vagy csinálni újat, akkor oda folyamatosan csinál biztonsági mentést.

Az új telefon esetén pedig ha ugyanazt a google fiókot, e-mail címet, használod, akkor a viber beállítások/fiók menü alatt van a Viber biztonsági mentés, ezen belül pedig a visszaállítás. Ha volt mentésed, akkor ezzel vissza tudod tölteni

márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!