Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már 7 android telefonomat...

Már 7 android telefonomat feltörték. (Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla).Arra is rájöttem, hogy nem a fiókok miatt!Legutóbbi telefon Huawei,tehát nincs rajta Google-fiók.Hogyan sebezhető?

Figyelt kérdés
Sim feltöltőkártyás volt,természetesen új.Régi emailjeimbe se léptem be. Minden új volt.Senkinek nem adtam ki bonyolult,kb. 40 karakteres jelszavaimat.Lehet-e hogy valahonnét kiderítette a számom, és úgy hekkelte meg. Wifit sem használtam.Vagy switch van valahol(mik lehetnek)? Nincs más okoseszközöm, a régi telók kikapcsolva.Net,kábeltv előfizetésem emiatt nincs!Plusz meg senki kezébe nem adtam, tehát kizárólag távolról csinálja egy hozzáértő!!!Milyen eszközökkel, hogyan csinálja ezt?

jan. 17. 14:37
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

E-mailen keresztül, alkalmazáson keresztül.

Ha fel tudtad ismerni akkor gondolom volt valami amit furcsának találtál a telefonnal kapcsolatban, na lehet, hogy pont azon lehetőségen keresztül törték fel.

jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
De engem érdekelne, honnan tudod, mi van ha az enyém is fel van törve, csak nem tudok róla, és nem is tudom meg, mivel nem tudom miből derül ki. Mit kell figyelni, milyen furcsaságok vannak? Mert vannak, de nem tudom hová tenni.
jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%
Üldözési mániával szakorvost keress fel inkább...
jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

3-as! Te biztos nem vagy

normális!!!Muszáj beszólni, mi? Hiányzott?

jan. 17. 15:41
 5/54 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek valóban mentális problémái vannak itt, de az nem én vagyok...
jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
3-as.Ha nem lennének problémáid nem szólnál be! Tán csak nem hekker vagy? Na ugye, ugye!!!
jan. 17. 15:48
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Fején találtad a szöget. Szoftverfejlesztéssel keresem a kenyerem.
jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
3-as!Mégis csak beszólásra futotta...
jan. 17. 15:54
 9/54 A kérdező kommentje:
Tanácsot, hahaha. Takarodj!
jan. 17. 16:05
 10/54 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted ha valaki ilyen tévképzetben él, az nem szorul ellátásra?
jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!