Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van számítógép meg telefon,...

Ha van számítógép meg telefon, akkor felesleges egy tablet?

Figyelt kérdés
márc. 18. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Felesleges.
márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is fölösleges. Ha valamilyen Android, vagy IOS specifikus dologra van szükséged (attól függ, hogy melyik mobilplatformot preferálod), akkor ott a telefonod. Ha meg filmeznél, akkor meg ott a géped, vagy laptopod. Akkor kellemetlen egy kicsit, ha mondjuk egy hosszabb utazás közben megnéznél egy filmet, de nem akarsz a telefonod kicsi képernyőjén filmezni, na olyankor jöhet jól egy filmezős tablet. De akkor is, azon a pénzen jobban megéri hosszútávon egy laptopot venni, mivel a Windows vagy a Linux, vagy akár a mac ezerszer több dologra használható, mint az Android, vagy az IOS, és kényelmesebb is.


Tehát igen, ha van telefonod, és számítógéped vagy laptopod, akkor a tábla fölösleges teljesen.

márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Általában igen, valakinek nem. Nekem például van mindkettő és használom is mindkettőt. A laptopon tanulok, a tableten filmeket nézek.
márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem laptopod van, akkor egy táblagép jól jöhet jegyzetelésre, tanulásra, utazás közben filmezésre.
márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
¯\_(ツ)_/¯
márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van mindhárom. Nem érzem fölöslegesnek egyiket sem.

A pc segítségével 3d terveket készítek, 2 monitor van rajta.

A telefont arra használom, hogy fel tudok vele hívni másokat.

A tabletre pedig fel van telepítve 2 alkalmazás, ami a munkámat segíti ha nem vagyok otthon, és telefonról körülményes lenne használni. Egyébként mindhárom össze van szinkronizálva, így nem kell másolgatnom egymás között semmit.

márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudjuk hogy neked felesleges-e vagy sem. Te tudod hogy a felhasználási szokásaidhoz, területedhez mennyire kell, mennyire jó egy tablet megléte, vagy hiánya.

Nekem nem felesleges még úgy sem hogy van két telefonom és két számítógépem.

márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy néha biztos jó csak elheveredni a kanapén vagy ágyon egy tablettel. Jó, hogy nagyobb a kijelző, mint egy telefoné. De abszolútmegvagyok nélküle én is.
márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!