Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó minimum 30 de inkább...

Olcsó minimum 30 de inkább 50gb-os mobilinternet előfizetés?

Figyelt kérdés
Jelenleg a yettelnél vagyok, korlátlan internettel és 250 perccel ami 11-12 ezer forint szokott lenni egy hónapban (26 év alattiak kedvezményével) ami nekem nagyon drágának bizonyul. Igazából rájöttem, annyira nem használom ki a mobilnetet, mert egy hónapban legtöbbször maximum 30gb-ot szoktam elhasználni, telefonálni meg szinte alig szoktam. Van olyan előfizetés (amihez a számom is át tudom vinni) és ennél olcsóbb?

márc. 22. 14:49
1 2 3
 21/27 ludicrousSpeed ***** válasza:
Ez az ostoba "példa" még mindig csak spekuláció kisfiam, semmi más.
márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
A matematika és a józan ész nem spekuláció, általános iskolában tanítják, de ezek szerint te beteg voltál amikor az összeadást tanulták a társaid 2. osztályban.
márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 ludicrousSpeed ***** válasza:
Az nem matematika, ha veszel egy kiló almát 500-ért, egy kiló körtét 300-ért, és ez alapján szerinted az alma 800-ba került.
márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23


Feladom, soha az életben nem fogod megérteni a lényeget.


Ha a 20-as válaszomban nem értetted meg, hogy mi a különbség a 2 példaember telefonvásárlása között, akkor menthetetlen vagy.


Én be is befejeztem, törlöm is a kérdést a válaszaimból, bőven elég napközben hozzád hasonló böszmékkel körülvenni magam, nem hiányoznak estére plusz fogyatékosok.

márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mert nincs lényeg, amit meg kéne érteni. Puffogtatsz mindenféle marhaságot, mást nem csinálsz.
márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17 hóvirágra 975ezer ?
márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máshol a körte 50Ft/kg, de ahol az almát kiló 500-ért meg tudod venni, ott muszáj hozzá a körtét is megvenni 300-ért, mert nincs 650Ft-od az almára, pedig akkor a körtét 50Ft-ért is megvehetnéd - máshol.
márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!