Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez telefonos csalás lehet?

Ez telefonos csalás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már többször is hívott ez a telefonszám, és most fel is vettem. Amikor felvettem ugyanazt a csörgést lehetett hallani mint amikor én hívok valakit. Senki nem szólt bele, csak a csörgés. Ez lehetséges hogy valami telefonos csalás?

márc. 26. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
simán, vagy csak szórakoznak. keress utána interneten a telefonszámnak,vagy másold be ide és utánanézek .
márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kihivott.hu-n hogy szerepel-e ott a szám. Talán írják is hogy többen akik felvették hogy kivel beszéltek. Én legalábbis be szoktam írni ha épp felveszem hogy ki volt az.

Azért hallasz csengést, mert az egy telefonközpont. Vagy valami olyasmi :D Úgy működik hogy ez a központ hívogatja az ügyfeleket és amikor valaki felveszi akkor gyorsan odakapcsolja egy emberhez. Ha ez az ember aki majd el akar adni neked valamit nem veszi fel, akkor hallod a csengést.

márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Marketingesek szoktak ilyen zaklató automatával hívogatni.

Annyi előnye van, hogy rögtön lerakva nem kerülünk szóváltásba egy idiótával, aki vérig lesz sértve, ha elzavarják valahová.

Holott ő zaklatott kéretlenül, nem számít.

márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!