Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az iPhone 13 telefonnal?

Figyelt kérdés
Sima egyszerű napi használatra kellene. Messenger, fotó, telefonálás, hírek, fb.
márc. 30. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 13 az kb. a 6. iPhonom volt. Pont arra volt jó mint a többi, a sima használatra mindegyik tökéletes volt a számomra.
márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ez van kb. 2 éve, jó telefon, de igazából az általad leírt felhasználásra remek telefonok vannak olcsóbban is. Én is csak kíváncsiságból vettem meg, mert sosem volt iPhonom. A jó kamerája hiányozna, de normál körülmények között egy középkategóriás Samsung vagy Pixel sem csinál rosszabbat. (Én pl. direkt próbálgattam a kamerát a kollégám Pixel 6a-jához képest és nem igazán volt észrevehető különbség.)
márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem manapság kapsz sokkal jobb telefonokat. Iphone téren mindig is a Pro modellek hozták az áttörést, egy 13 Pro modell most sem szenved hátrány, 120HZ és a 3 kamerás rendszer végett de a sima helyett rgy Pixel 7A is sokkal jobb választás, vagy egy A54 is.
márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs szükséged Pro modellre, akkor a mai napig nagyon szuper telefon, és már 200 ezer forint körül (kicsivel fölötte) kapható.
márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A Pro modell azt tudja, mint a legtöbb középkategóriás telefon.

A jó kamera, meg a korszerűbb SoC, ami miatt inkább "kiváltságos".

Szóval én nem is azt mondanám, hogy a Pro modell annyival jobb, hanem az alap modell annyira butítva van, hogy az árcédulára nézve szégyen...

márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A sima modellek elképeztően túlárazottak. Annyi pénzért nem kapsz 120hz-et és telefotó kamerát sem. Amúgy nem lenne az rossz telefon, de akkor már ennyiért Samsungot vennék, mondjuk egy S23-at mert az összességében jobb. Persze ha nem ragaszkodsz az ios-hez. A Pro modellek nagyon jók, de szerintem nincs rá szükséged, sem annyi pénzed ha 23-ban gondolkodsz.
márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

#6.

Telefotó kamera nem létfontosságú, lásd Xperia 5 V 5G a mezőny egy jó részét simán veri digitális Zooommal is.


Kamerában szerintem az iPhone 13 így is porig alázza esti fotókban az S23/24 szériát(Ultrákat leszámítva). Meg még makróban és egy csomó téren is. A többi dologban magasan jobbak, de én ezek ellenére sem vennék 13-t.

márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

"Telefotó kamera nem létfontosságú, lásd Xperia 5 V 5G a mezőny egy jó részét simán veri digitális Zooommal is."


Őőőő, nem?


"Kamerában szerintem az iPhone 13 így is porig alázza esti fotókban az S23/24 szériát(Ultrákat leszámítva). Meg még makróban és egy csomó téren is."


Az iPhone 13 nem is tud makró fotókat készíteni. Minek írsz ide, ha egyáltalán fingod sincs a témához? :D

márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
7. A sima iphone-ban nincs macro. A Sima Samsungban sem, de abban van 3-szoros telefotó, amivel makro-szerű fotókat lehet készíteni. A digitális zoom egyébként is maximum 2x-ig jó és akkor sem mindig. Az iphone 13 digitális zoomja gyenge. 12 megapixeles főkamerája van, vagyis nincs pixel összevonás. A SONY viszont tudja ezt a nagyobb felbontás miatt. Ja, de ettől még egy telefont sem ver amiben dedikált zoomkamera van, még a régebbieket sem. Volt már neked egyáltalán zoomkamerás telefonod? Nekem most az van és többet nem is veszek másmilyet mert hatalmas különbségek vannak felhasználói élményben.
márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik legjobb vitorláshajó telefon.
ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!