Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek annyira sokan...

Miért vesznek annyira sokan iphone 15 meg galaxy s24-et?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert jók!
ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert azok a legújabb csúcstelefonok, abban az árkategóriában a legnépszerűbbek.
ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

iPhone 15-t nem értem miért veszik, az S24 sokkal jobb.

Akkor inkább vennének 15 Pro-t, az tökéletes csúcstelefon kb.

ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Azért, mert ezek csúcskategóriás készülékek. A legtöbb ember, aki ilyen telefont vesz, több évig szeretné használni a telefont (4-5 év). Az meg, hogy Samsungot vagy IPhonet vesz, azon múlik, hogy melyik rendszert preferálja, az IOS-t, vagy az Androidot. Androidos téren még egyenlőre nincs olyan értelmes gyártó, akivel a Samsung tudna harcolni. Korábban a Huawei volt az egyetlen olyan, akik tudtak telefonokat csinálni hardveresen és szoftveresen, de már ők sincsenek úgy jelen, mint korábban. Én a Nothingot tudom elképzelni harmadik vetélytársként, ha terjeszkednek a jövőben. Remek kis rendszerük van, a koncepció is jó, a telefonok is megfizethetőek. A Xiaomit, motorolát, meg a BBK-sokat felejtsük el.

ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

#4.

Ha a Pixel feltör tényleg ahogy mondják, akkor a Samsung elkezdhet félni.

Terjeszkedés megkezdődik nyáron, pár év alatt egy kis marketinggel csodára képesek és azért a Google sosem volt elhanyagolható tényező.

ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ebben egyet értek veled. Én is reménykedek abban, hogy a Google elhozza hivatalosan Magyarországra is a Pixeleket. De egyenlőre csak a Samsung az, amit van értelme megfontolni, ha valaki csúcsmobilt akar, kivéve persze, ha valamelyik mobilszolgáltató valami hiper-szuper nagyon jó ajánlatot ad mondjuk egy Honorra.
ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
*egyelőre
ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Akkor egye lőre. Vagy igya lőre. Bánom is én!
ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy hozzátenném, hogy a BBK-nak vannak nagyon jó telefonjai.

Az összes Oneplus, Oppo és Vivo csúcstelefon elég komoly tényező Ázsiában, kamerában konkrétan felőrli a mezőnyt egy X100 Pro vagy éppen X7 Ultra.

Nem igazán ellenfél nekik egy S24 Ultra, vagy 15 Max Pro.


Amiben elmaradnak az a support, de igazából ahol ezek versengenek ott évente cserélődnek a csúcstelefonok, mert relatíve olcsók.

EU-ban nem véletlenül van kitolva a support, itt azért egész szép kort megérnek.

ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert jók. Bár az iphone 15-öt én nem tartom túl jónak mert eléggé lehúzás az ára. A Pro jobban megéri de ez csak az én véleményem. Az S24 meg szimplán a legjobb nem csúcsmodell telefon.
ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!