Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 mini vagy 13 mini...

IPhone 12 mini vagy 13 mini ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a telefon mérete miatt mindenképp miniben gondolkodom, de a tárhely, a széria és az ár elgondolkodtatott.


12 mini 64 gb » [link]

173 000 ft


13 mini 128 gb » [link]

260 000 ft


Ez majd’ 100 000 ft különbség.

Szerintetek megér ennyit az 1 évvel frissebb telefon és a 2x akkora tárhely?


köszönöm



ápr. 10. 21:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

5-ös, nem kell androidos telefon, mert amik voltak, nem működtek, ellenben az iPhone 7-esem 8(!!!) évet kiszolgált gond nélkül. Csak azért cserélem le, mert a mini-k kezdenek kifutni mindenhol, én pedig ragaszkodom az 5.4-es mérethez, nem kell fél-tégla megbízhatatlan android olcsóért. Hosszú távra rendezkedem be egy telefonnal és nem játszom, videózom rajta, ezek nem szempontok. “Szabadabb” se akarok lenni, mac-et, airpods-ot, watchot, tv-t használok almából, azért, mert ezek működnek, ilyen egyszerű.

köszi mindenkinek

ápr. 11. 14:53
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

11. Biztos hulladékod volt mert a családban van néhány felsőkategóriás Samsung és van köztük elég öreg is és teljes mértékben használható csak haldoklik az akksija. Mondjuk tökmindegy mert ezek iphone árban vannak. Én egyébként nem tudom hány éve használok ipad-et és Macbookot, de valahogy nem éreztem a késztetést hogy telefonból is azt vegyek. Túl jó számomra a Samsung, meg a Galaxy Watch Classic hogy ezeket leváltsam. Fülesből Apple Beatset használok mert az jó mindkettőhöz. Mondjuk amúgy is azt venném mert sporthoz az a legjobb. Tény hogy 100K, de az eddigi legjobb fülesem. Az ökoszisztéma miatt biztos jobb lenne ha iphone-t használnék de hiányozna néhány konnektivitási funkció. Mindegy, jó így nekem.


Én mindenképp a 13 minit venném a kettő közül.

ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
#11 Nem olcsó szart kell venni, hanem megbízható telefont. Egy Pixel 7a ezerszer jobb ezeknél 150K-ért. 4 éve van egy Pixel 4a-m, semmi baja nincs és tökéletesen működik még mindig.
ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13 szuper, használd egészséggel, de mint mondtam, nem szeretnék se androidos, se google, és kiváltképp nem “féltégla” telefont. Azt szeretném, ami nekem bevált, működött és méretben megfelelő.


#12 köszi

ápr. 11. 19:46
 15/15 anonim ***** válasza:

#10 OK


Mind2nek hulladék az akksija,szivesen.Szóval emiatt egyiket sem ajánlom.De ha ezek kozul akar a kerdezo mindekepp egyet akkor 13 mini

ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!