Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A segítségeteket kérném, nem vagyok jártas a telefonok világában.

Jelenleg egy Moto g8 plus telefonom van. 4 éve vettem, szimpatikus volt, jó árban, és nagyon dicsérték a kamera képességeit. Sajnos időközben szükség lett volna sérült lencse cseréjére, de beszerezhetetlen volt, így nem volt túl jó választás végső soron.


Most új telefont keresek ~160ezres felső limittel, jó kamerával (nem kell hogy profi gépet helyettesítsen, csak szépen tudjam fotózni a családot, fotókönyvhöz való minőség legyen, szép portré mód), gyors töltéssel, ujjlenyomat olvasóval, egykezes kezelhetőséggel és nem utolsósorban hazai szervízzel.


Tudnátok ajánlani ilyen paramétereknek megfelelő telefont? Kicsit elvesztem a realmi, oneplus, xiaomi, stb telefonok közt.

Köszönöm!



ápr. 15. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es / kérdezőnek. Hordozható Power Bankról nem is hallótál vagy eszedbe sem jut? Igen a hordozható power bankkal mehetőkben is feltudod tölteni a telefont. Igaz a power bankot is fel kel tölteni.
ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 Köszi, hogy írtad, fogalmam sem volt. Egyébként terveztem venni vezeték nélküli fülhallgatót, mindenesetre jó tudni, legalább nem a vásárlás után lepődök meg.


#11 Tudom mi az, de őszintén eszembe se jutott, köszi a tippet!

ápr. 20. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!