Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha meg akarom szüntetni a...

Ha meg akarom szüntetni a feltöltőkártyás mobil "előfizetésem", akkor ugye végül is nem muszáj bemenni egy fiókba és bejelenteni, hanem egyszerűen csak nem töltöm föl, lejár magától, és kész?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyenleg nem lényeges, akkor lejár valóban feltöltés nélkül.
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért, adnak vissza pénzt?

(Alig van rajta úgyhogy leszarom, csak kíváncsi vagyok.)

ápr. 16. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, vissza kell adni ha megszűnik és kéred.
ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem ad vissza a mobilszolgáltató egy fillért sem, talán el kellene olvasni a szerződést mikor aláírod.Világosan le van írva nem kapod vissza a pénzed ha lejár az egy év és nem töltesz rá legalább akkor írj választ ha tisztában vagy azzal amit leírsz.
ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod szüntetni, akkor nem kell menned sehova. Egyszerűen csak lejár az egyenleg felhasználhatóságának az ideje, illetve az adategyeztetést nem végzed el, és a szám megszűnik létezni.
ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozgató fajankóknak üzenném attól hogy lepontozzátok azt aki a valóságot írja még igazat írt aki leírta, hogy nem ad vissza pénzt a szolgáltató.
ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem ad vissz, mivel EU-s szabály kötelezi őket erre. Ha megszűnik az előfizetés, valamennyi időd van kérni (1-2 hónap), de ha személyesen szünteted meg azonnal kérheted. Csak akkor vész el ha ez az idő is lejár. Nekem 17 Ft van rajta, holnap jár le, nem fogok elmenni visszakérni. De ha 500 Ft lenne rajta azért már elmennék, úgyis útbaesik.
ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Így van, valóban visszaadják.

Én a Yettelről tudok nyilatkozni, mert történt, hogy a kártyás számomat előfizetésesre váltottam, de két hét alatt meggondoltam magam, így éltem az elállási jogommal, amit el is fogadott a szolgáltató, és minden rendben van. Azonban a korábbi, közel 2500 Forintos egyenlegemet lenullázták, mivel konkrétan új szerződés jött létre azzal, hogy előfizetéses lettem. Felhívtam a szolgáltatót, hogy mondják el, hogy ilyenkor mi történik, és azt mondták, hogy igen, ez normális, és lehet indítványozni egy visszaigénylést, ami meg is történt. Én bankszámlára kértem a kétezer valahány forintomat (ugyanis ebből még levonták a számláslétem alatt keletkezett költségeket), és néhány nap múlva meg is érkezett, amit bizonylattal tudok alátámasztani.

Akkor kérdem én, hogy azoknak az embereknek, akik el szeretnének menni a szolgáltatótól úgy, hogy van egy jelentősebb összeg az egyenlegükön, azoknak miért ne adná vissza a szolgáltató a pénzt? Vagy ha nem adja vissza, akkor én miért kaptam vissza az egyenlegem, és ráadásul nem jóváírták, hanem elutalták a Yettel nevében, és a bankszámlára küldték.

ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A fajankózó fajankónak:

[link]

ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ez áll a megmaradt adatforgalomra is?
ápr. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!