Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nagyon maradi lennék?

Szerintetek nagyon maradi lennék?

Figyelt kérdés

Vettem egy okostelót, nincs vele semmi baj, az aksi is szuper, meg minden.

De annyi funkciója van, hogy nem tudom lekötni vele magam hosszú távon,csak ugrálok az appok között.

Hiányzik a nyomógombos telóm,amikor valóban csak egy dolgot tudtam megnyitni, de arra koncentráltam.

Nagyon gáz a hozzá állásom?



#okostelefon #Nyomógombos teló
ápr. 21. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Majd megszokod, valószínűleg csak azért furcsa, mert még új. Majd ha már kitapasztaltad, kipróbálgattál rajta mindent, akkor ezt is meg fogod szeretni és már nem fogod azt érezni, hogy túl sok.
ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

"Nagyon gáz a hozzá állásom?"

Az.

Ha nem tudod mit akarsz, akkor mi sem fogjuk tudni megmondani helyetted.

ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"De annyi funkciója van, hogy nem tudom lekötni vele magam hosszú távon,csak ugrálok az appok között."

Appok között ugrálni is időigényes --->>> lekötötted az idődet.

De tényleg nem lehet érteni, mi a cél, mire akarod használni.

ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Játszani nem merek rajta, mert féltem a kijelzőt.
ápr. 21. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek vetted? Egyébként meg megszokás rabja vagy, majd ha ezt szokod meg akkor ez fog hiányozni.
ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!