Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság hány GB minimum...

Manapság hány GB minimum ram-al érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 16:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
8
ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
6-8. Minél több, annál jobb és időállóbb.
ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
8 nagyon ajánlott.
ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
Minimum 2 (!), optimálisan 4-8, használattól függően. Én 2GB-os tableten is vígan böngésztem.
ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

2GB RAM-t nem nagyon veszik már figyelembe az app fejlesztők, szóval nem dísznek gyártanak minimum 4GB RAM-mal többnyire ami éppen arra elég, hogy eldöcög pár app minimális multi-tasking-gel.

Az Android a működéséből adódóan falja a memóriát.

ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4, a 8-asok még nagyon túlárazottak és alap felhasználás mellett (értsd: nem multitaskolsz, küldöd a háttérbe az appokat) el lehet velük lenni rendesen. 2-vel meg fog gyűlni a bajod, ha böngészőt is akarsz használni rajta. Telefonálni az is bőven sok, de akkor már inkább nyomógombost vegyél, ha csak telefonálni akarsz, 10 alatt már olyat kapsz ami egy hétig bírja.
ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Néhány tíz-száz mega egy átlagos app alapesetben, nem mind zabál még gigabyteokat mellette, még a böngésző sem feltétlenül (4)
ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És 100 dollár alatt milyen telefont lehet venni, ami legalább 8GB ram-al rendelkezik, és új?
ápr. 29. 18:58
 9/27 anonim ***** válasza:
Szóval az igazi kérdés ez volt, akkor miért nem lehetett ezt feltenni, sőt előbb körülnézni pl. az árukeresőn?
ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9.: Már vettem egy telefont 80 dollárért a kínaiaktól. 12GB ram + 12GB virtuális. A virtuális mennyit számít? Csak egy kicsit fölöslegesnek éreztem a 8GB fölötti ramot, de akkor ezek szerint ez időtálló lesz, és megtérül?

Egyébként már körülnéztem, és mindegyik kérdésem igazi volt, szóval elmagyarázhatnád mire gondolsz pontosan, mert nem értelek.

ápr. 29. 19:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!