Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék venni egy új telefont. Mit tudnátok ajánlani? Telefonáláson, fenyképezésen és böngészésen kívül nem hiszem hogy másra is használná. Szóval csak az ilyen alap dolgok menjenek rajta, nem kell semmi extra.

Max. 50ezer Ft értékben



máj. 27. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Minden telefon ezekre van, csak azt nem szabad elfelejteni, hogy megnövekedett ezeknek is az erőforrásigénye.

Egy webapp-t sem már 2GB RAM-ra, meg egy SD410-re optimalizálnak...

[link]

S20FE-t ki lehet fogni használtan.

Újonnan nem tudnék ennyiért mondani ajánlhatót, infláció van, piszok módon felmentek az árak.

Inkább megéri megduplázni a keretet...

máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Valóban tény, hogy manapság egy telefonban minden sokkal hardverigényesebb, mint régen, de azért nem kell megduplázni a keretet!

Mondani akartam, hogy: 50 ezerig valóban esélytelen normális telefont kifogni, de 70 ezerig a sima 4G-s Xiaomi Redmi Note 13 már egész szuper kis telefon...

Viszont kíváncsiságból körülnézve újonann 50 ezerig - nem hittem volna, de találtam egy egész normálisat: Samsung Galaxy A05s

máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Redmi Note 13 valóban rendben van, az alá nem is adnám.

1-es vagyok.

Xiaomi-ból mindig egy a lényeg, hogy idei telefont szabad csak venni, azok megkapják a 2-3 év támogatást.

máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Úgy gondolom hogy a Motorolák a legjobb ár/érték arányú készülékek az alsó szegmensben. 70 ezer körül nézz egyet és azzal szerintem nem lesz gond. 50 ezer kicsit kevés manapság.
máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán, mert nem támogatják őket sokáig.

Igazából A35 alatt csak valamelyik Xiaomi-t szabad, pl. a Redmi Note 13-t pl. De alap, hogy 6GB RAM alatt nem nagyon veszünk, meg legyen legalább egy UFS 2.0, egy Dimensity SoC és ezzel már évekig el lehet lenni.


Illetve 100 ezres szegmensben ha valaki bevállalós(nem számít a garancia) akkor a Poco-k is jók lehetnek külföldről. De igazából elég monopol helyzet van.

máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
50 ezres galaxy a15 tökéletesen megteszi.
máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mindennap egy pálesz! ***** válasza:
máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Galaxy A15-öst nem javaslom, MediaTek processzoros, ráadásul abból is a Helio széria, felejtős!

Közben találtam mégegy jó telefont 50 ezerig: Xiaomi Redmi 12 5G

máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!