Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, nagyon sürgős, ez...

Segítség, nagyon sürgős, ez normális? Sony W595

Figyelt kérdés

tegnap vettem a sony W595-ös telóm és "hullámzik a kijelzőfénye" Egyszer világos,aztán elhalványul és megint. Ha fénynél használom világosabb,ha sötétbe kezelem,akkor pedig halványabb a megvilágítás

EZ normális?

Azért ilyen sürgős,mert ha abnormális,akkor még benne van a 3 napba.

Köszönöm


2010. nov. 2. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én visszavinném, de izibe.
2010. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nokia n95 - öm csinálja . Teljesen normális a fényviszonyoknak megfelelően állítja be a képernyő fényerejét , hogy energiát takarítson meg . Ezt ki lehet kapcsolni valahol a menüben ...
2010. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
De ez nem NOKIA! Ennél nincs ilyen, vidd vissza de kva gyorsan. (Mármint Én ezt tenném)
2010. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, normális, a W595 is rendelkezik automatikus fényerő-szabályozással. Ha zavar, kapcsold ki, de inkább szokj hozzá, mert növeli az akku élettartamát. A szenzor egyébként a képernyő fölött lévő apró lyukban van.
2010. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen van, és normális :) Először furcsa, de meg lehet szokni.
2010. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is volt w595öm, van a képernyő felett jobbra ( v balra ) egy kis kör, kisebb mint a kamera. lámpa alatt nézd meg milyen ha lefogod, és ha elhuzod a kezed :)
2010. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor megvettem az enyém azt csinálta, hogy félpercenkét ingadozott a megvilágítás, pedig el sem mozdítottam. Ez nyilván azért volt, mert aznap kapcsoltam be először, és "nem szokta meg". Most is változik a fényviszonyoknak megfelelően, de már beállt normálisra, és semmi baj nincs vele. Amúgy nem lehet benne kikapcsolni ezt a funkciót.
2011. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!