Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehet erre a...

Szerintetek lehet erre a telefonra FÉM előlapot szerezni? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Nokia 2700-s telefonom van,és kipattant a fejemből hogy feltuningolom a telefont :D Már a gyári 2gb-os memóriakártya foglaltot kicseréltem így van benne 4gb memory.

Ezen kívül benne van egy erősebb akksi,és 1 2 jobb szoftver.

Most az lenne a terv hogy Fémbe öltöztessem.Lehet ezt valahol csináltatni? Biztos van vmi megoldás segítsetek pls :D


2010. nov. 5. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az sms-eidet meg a postás hozná ...

A GSM modul elektromágneses hullámok segítségével kommunikál a hálózattal. Ha fém tokba zárod, akkor azon nem jut át, vagy nagyon gyenge lesz.

Tunningképp viszont lehetne rajta parabolaantenna.

2010. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem mire írod ezt...
2010. nov. 5. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor leírom hogy te is értsd.


A mobiltelefonoknak van antennájuk. Régebben ez kilógott a készülékből, de a felhasználói igényekhez igazodva a gyártók ma már a készülék belsejében helyezik el. Ha a készülék burkolata fém, akkor a Faraday effektus miatt elveszíti az alapvető hasznát, az árnyékolt antenna miatt nem lesz térerős a készüléken. De ha neked ez a része nem számít, akkor megadok egy céget ahol alkatrészeket gyártatunk a berendezéseinkhez. Profi módon, kiváló minőségben megcsinálnak lehetetlennek tűnő dolgokat is.


Próbáld ki otthon, csavard be alufóliába. Még ha elegendő is a kijelző miatt hagyott rés a GSM modulnak hogy kapcsolatot teremtsen, akkor is azt fokozott teljesítménnyel tudja csak fenntartani. Ez azt jelenti hogy jó fedettség mellett is nagyobb teljesítménnyel fog dolgozni, és pont kapóra jön az erősebb akku, amit hamarabb lemerít majd mint annak előtte a gyárit.


Amúgy nem rossz ötlet.

2010. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mostmár értem mit írsz,de tulajdonképpen nem azt akarom hogy teljesen fém legyen a burkolata csak részben.Pl Nokia C5-00 Egy kis része a hátlapnak fém,ahol az antenna helyezkedik el,ott meg műanyag burkolat legyen.Elől meg ahol van a fémnek tűnő műanyag keret az valóban fém legyen.

Lehet hogy ez már butaság,de ha nem kerül több tízezerbe akkor miért is ne? Szeretem az egyedi dolgokat.És amúgy leírhatnád privibe annak a cégnek a telszámát vagy vmilyen elérhetőségét :D Előre is köszi. Üdv.

2010. nov. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!