Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lányomnak megfelelő lenne ez...

Lányomnak megfelelő lenne ez a telefon?

Figyelt kérdés
14 éves lányom telefont kért karácsonyra. Méghozzá ezt a sony e. x10 mini prot amiről mostanában elég sok kérdés van. Nos sok helyen olvastam hogy nem éri meg az árát és netezésre nem a legjobb telefon. De egy 14 éves lánynak azért megfelelő?? Vagy 2 év múlva vehetek újat mert tönkremegy??
2010. dec. 2. 22:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most van neki s5230-a. :] 1 éve vettük de sajnos tönkre ment méghozzá elég komolyan...
2010. dec. 5. 10:51
 12/14 bp1985 ***** válasza:
s5230 nem is csoda, hogy tönkre ment. Sajnos elég gagyi telefon.
2010. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
lehet hogy jobban megérné egy nokia n97 én nekem megvan már egy éve 1 karc nincs rajta nagyon megbízható és szerintem még sokáig elég jó lesz igaz meg kell fizetni az árát de 40 ezret csökkent tavaly karácsony óta
2010. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Az X10 mini pro jó telefon. A qwerty könnyen kezelhető a telefon kis méretéhez képest is :) jól összevan rakva az a teló, csak ajánlani tudom :) Szép fényképeket is csinál. A hangszórója tökéletesen szól. A kijelzője is sztem megfelelő ehhez a telóhoz. Sztem töükéletesen megfelelő egy 14 éves lánynak a mai rohanó világban. Én csak ajánlani tudom a tapasztalataim szerint :)
2010. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!