Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby ( S-3650)...

Samsung Corby ( S-3650) érintő felső része miért nem reagál?

Figyelt kérdés
éjjelre ki szoktam kapcsolni a telefont, ám amikor visszakapcsolom reggel van ugy hogy 5 percre de van amikor egész napra elszáll az érintő felső része....másnál is jelentkezett ez vagy csak nálam? tudtok az érintőre esetleg valamilyen " touch screen resetet " vagy ilyesmit? csakmert tudom h vannak kódok hozzá....csak nem igazán rágtam be magam ebbe a témába :)
2010. dec. 18. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha garanciás akkor szervíz, ha nem akkor rendelsz egyet, kicseréled. 2500 forint.
2010. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna ócska vackot venni. :S

Amúgy SZERVÍZ!!

2010. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Ennyit az olcsó, érintős telefonokról. Szériahiba, mint az s5230-nál. Szerviz, majd eladás. Vegyél egy nem érintőset alsó kategóriába.
2010. dec. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg azért, mert gagyi. Engem az üzletben beszéltek le ezekről az ócska szarokról, és csak fél év garit adtak volna rá. Ha még garanciás, akkor vidd vissza, ha nem, akkor szívás, mert többe kerülne megjavítani, mint venni egy rendes telót.
2010. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felvilágosítanám a kedves okosakat előttem, a Corby nem gagyi. Legjobb olcsó érintőkijelzős készülék. Árkategóriájában a legjobb. Nekem 14 hónapja van, rendszeres használat mellett. Eddig semmi baja az égvilágon nem volt. Szóval aki nem ért hozzá, vagy még soha sem használta ezt a készüléket, az ne mondjon ilyen badarságokat, csak mert "mindenkieztmondjamondjukmiisazt".
2010. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsónak...:)
2010. dec. 26. 15:31
 7/7 anonim válasza:
nekem már megvan egy éve és tényleg nem gyagyi pedig én elvittem az aratásra meg tápüríttésre is ahol szart se lehetett látni a nagy poron kívül és nem nyiffant ki mint a sony ericssonom fél év után... visszatérve az eredeti témához: próbáltad hogy restartolod a készüléket? vagy lehet csak hogy simán koszos akkor meg szemüveg spréj illetve szemüvegtörlőkendővel faszán letisztítja, remélem nem belső hiba!
2011. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!