Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Térerő gond lehet a telefonnal?

Térerő gond lehet a telefonnal?

Figyelt kérdés

szerintetek

az normális lehet hogy itt bennt a szobába nekem a térerő csíkja 1 vagy 2-esen áll elég gyakran..

de ha oda megyek az ablakhoz akkor maxon lesz majdnem. 3G hálózaton

de észre vettem hogy gsm hálózaton többnyire maxon vana térerő itt a szobába is, de olyakor az is le esik 1-2 csíkra (bár az ritkán)

más telefonommal nemvolt ilyen, legalábbis nem vettem észre. vajon mind e5 ilyen vagy csak az enyémmel van valami?:S

közbe néztem a djuice 3g lefedettségi térképét.. tatabányánál nemsokat mutat.. van egykis pötty azér



Nokia E5-ről van szó

város: Tatabánya


2010. dec. 21. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
a 3gs tornyokat elég sűrűn telepítik mert jobban elnyelődnek a rádió hullámai mint a gsm-nek, ezért van az hogy jobban érzékeny a 3g-re, viszont az lehet hogy a telefonokban más-más érzékenységű a vevő! nekem csak az ablak előtt 1 méterrel van 3g (kívülről) szóval örülj h egyáltalán van a szobában :)
2010. dec. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!