Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Advanced Task Killer. Van...

Advanced Task Killer. Van értelme?

Figyelt kérdés
Ugye az Advanced Task Killer kilövi a háttérben futó alkalmazásokat. De a telefonomon van feladatkezelô, amivel -szerintem- ugyanazt tudom megcsinálni. Szóval van "értelme" az Advanced Task Killernek? Vagy a kettô nem ugyanaz?
2010. dec. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is van alkalmazás kezelőm, de az szerintem nem teljesen ugyan az és jóval egyszerűbb a task killer;)...és amúgysem foglal sok helyet és nagyon egyszerűen, gyorsan lehet kezelni
2010. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyne lenne? azon be tudod állítani, hogy miket lőjjön ki, mennyi idő elteltével vagy azonnal... így nem kell állandóan nézegetni a feladatkezelőt
2010. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Akkor még egy kérdés. Ezek az alkalmazások a telefon ram-jában vagy rom-jában futó progikat lövik ki? Biztos buta kérdés, de ezeket mindig keverem...

2010. dec. 22. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen kissé kevered a dolgokat. a rom-on vannak "feltelepítve" az alkalmazások, olyan mint pc-n az winyó. a ram - meg olyan mint pc-n a ram :) azaz a memória, azon van az éppen futtatandó progik. ha kilősz egy progit akkor a ramból szabadul fel hely, ha tölölsz alkalmazást akkor romból
2010. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most valamit nem értek... ZTE Blade-em van. A tesztek szerint 256 mb ram-mal és 512 rom-mal, amibôl a telefon beállításaim szerint 161 mega használható fel. De amikor Feladatkezelôben nézem az erôforrások menüpontot, akkor a memóriát felosztja "használt" és "szabad" szekcióra, és a teljes memóriára azt írja, hogy 161,01mb. És az Advanced Task Killerben kiírt szabad memória megyezik a feladatkezelôben kiírt szabad memória mennyiségével-ez alapján az a ram. De akkor a feladatkezelôm miért csak 161 mega ramot lát? Ez alapján az Android rendszer alapból elvesz 95 megát a 256 mb ramból? És ez alapján a felhasználható ram és rom mennyisége megegyezik? Van erre esély? Vagy megint félreértek valamit? Bocs a hülye kérdésért...
2010. dec. 22. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi félre van téve a rendszernek.

Amúgy menj be egy T-pontba és cseréltesd ki 512 MB RAM-osra, mert gyári hibának számít a 256Mb RAM.

Task killert meg ne használj, semmi értelme, és többet árt mint használ.


[link]

[link]

2010. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!

Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 24. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért...

és a ram kezelő mit takar?

rámentem telómon...és ott kiírja,hogy:

Random access memory (RAM)

215MB/304 MB

RAM kezelés

1.szint , 2.szint , Mem. törlése

Vigyázat!

A RAM kiürítése néhány futó alkalmazás bezárásával járhat. A RAM kiúrítése előtt mentse az adatokat.


Ha az 1.szintet kipipálom akkor ezt írja ki:

Inaktív folyamatok törlése.

A befejezett alkalmazásfunkciók törlödnek a RAM-ból.

Ha a 2. szint is kipipantva akkor:

Az inaktív és háttérfolyamatok törlése.

A befejezett és a folyamatban lévő háttéralkalmazás-funkciók törlödnek a RAM-ból.


Meg az Android System Info szerint 25% szabad a RAM-ból..

tehát a kérdés: ha a Ram kezelőnél azokat a szinteket kipipantom és utána rámegyek a mem.törlésre?? akkor most mit töröl?? csak annyi,h kinyomja,h ne fussanak amiket nem használok? tehát inaktívak vagy befejezettek....vagy végleg törli pl???

2011. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!